ATLÉTIKA
DARTS
FUTSAL
KÉZILABDA
KOSÁRLABDA
LABDARÚGÁS
SÚLYEMELÉS
TOLLASLABDA
ÚSZÁS
FŐOLDAL
DOKUMENTUMOK
EDZŐINK
ELÉRHETŐSÉGEK
EREDMÉNYEINK
 
 

 

BLSZ IFJÚSÁGI U19

1. CSOPORT

 
 

SORSOLÁS és EREDMÉNYEK

 
DÁTUM CSAPATOK EREDMÉNY GÓLLÖVŐK JEGYZŐKÖNYV
05.14. REAC SISE - SZENT ISTVÁN SE     Jegyzőkönyv>>>
05.07. BVSC-ZUGLÓ - REAC SISE     Jegyzőkönyv>>>
04.30. REAC SISE - CSEPEL UP. SE     Jegyzőkönyv>>>
04.23. GERRZO KFT. - REAC SISE     Jegyzőkönyv>>>
04.13. REAC SISE - PESTSZENTIMREI SK     Jegyzőkönyv>>>
04.09. PÉNZÜGYŐR SE - REAC SISE     Jegyzőkönyv>>>
04.02. REAC SISE - CSEP-GÓL FC SE     Jegyzőkönyv>>>
03.26. ÚJPESTI HALADÁS FC - REAC SISE     Jegyzőkönyv>>>
03.19. REAC SISE - FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK II.     Jegyzőkönyv>>>
03.05. REAC SISE - DALNOKI JENŐ LA     Jegyzőkönyv>>>
11.17. SZENT ISTVÁN SE - REAC SISE 8 - 1 HORVÁTH Jegyzőkönyv>>>
11.06. REAC SISE - BVSC-ZUGLÓ 2 - 2 KABOS,   KISS Jegyzőkönyv>>>
10.30. CSEPEL UP. SE - REAC SISE 7 - 1 KABOS Jegyzőkönyv>>>
10.24. REAC SISE - GERRZO KFT. 6 - 2 TAKÓ 2,  TAKÁCS 2,  TÓTH,  HUSZÁR Jegyzőkönyv>>>
10.16. PESTSZENTIMREI SK - REAC SISE 4 - 1 KISS Jegyzőkönyv>>>
10.09. REAC SISE - PÉNZÜGYŐR SE 2 - 3 KISS,  UHERCSÁK Jegyzőkönyv>>>
10.02. CSEP-GÓL FC SE - REAC SISE 0 - 4 KABOS  2,  LITTOMERICZKY,  VAINER Jegyzőkönyv>>>
 09.18. FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK II. - REAC SISE 0 - 6 LITTOMERICZKY 2, KABOS, LÜCK, HORVÁTH, TAKÓ Jegyzőkönyv>>>
09.04. DALNOKI JENŐ LA - REAC SISE 2 - 2 KABOS,  HORVÁTH Jegyzőkönyv>>>

 

 
EDZŐ
 
 

 
 
Stefanik Arnold
vezetőedző
 
 

JÁTÉKOSOK

 

BALÁZS
KRISZTOFER
17
 
CSASZTVAN
MÁRK
17
 
FOGARASSY
BARNA
17
 
HORVÁTH
KRISZTOFER
17
 
HUSZÁR
TAMÁS
18
 
KABOS
GÁBOR
17
                     
KAJOS
ANDRÁS
17
 
KINCSES
LÁSZLÓ
17
 
KISS
KONRÁD
17
 
KISS
KRISZTIÁN
17
 
KÓSA
ÁBEL
17
 
LITTOMERICZKY
KEVIN
17
                     
MÜLLNER
HUNOR
17
 
MÜLLNER
NIMRÓD
17
 
RIHA
RONALD
17
 
SZALKAI
MÁRTON
17
 
SZANISZLÓ
NORBERT
17
 
 SZILÁGYI
ERIK
16
                     
SZILVA
MILÁN
17
 
TAKÁCS
LEVENTE
17
 
TAKÓ
NORBERT
17
 
TÓTH
BARNA
17
 
TÖRÖK
SÁNDOR
17
 
UHERCSÁK
ÁDÁM
16
                     
 
VAINER
ATTILA
17
 
 
 
INTÉZMÉNYEK, TERMEK, PÁLYÁK
           
Kossuth Általános Iskola
 
1157 Budapest,
Kossuth Lajos utca
 
Szántóföld úti Sporttelep
 
1158 Budapest,
Szántóföld utca 3.
 
Vasgolyó utcai Sporttelep
 
1158 Budapest,
Vasgolyó utca 51.
 
Budai II László Stadion
 
1152 Budapest,
Széchenyi tér 8-10.
 
Kovács Pál Gimnázium
 
1153 Budapest,
Radda Barnen utca 20.
 
Czabán Általános Iskola
 
1152 Budapest,
Beller Imre utca 1-3.
 
Szent Korona Általános
Iskola
1155 Budapest,
Szent Korona útja 5.
 
 

TÁMOGATÓINK és PARTNEREINK

         
XV. kerületi Önkormányzat   Morzsa Óvoda   EverNet   DPD  
Százhalombattai Egészségügyi
Közalapítvány
 

Ford Petrányi

 

sportiskola, sportegyesület, sporttábor, sport rendezvények, utánpótlás, XV.kerület, labdarúgás, futsal, tollaslabda, úszás, darts, atlétika, kézilabda, kosárlabda, súlyemelés