ISKOLÁNKRÓL EREDMÉNYEINK EDZŐINK   ELÉRHETŐSÉGEK GALÉRIA DOKUMENTUMOK  
 
   
 
 
   
ATLÉTIKA DARTS LABDARÚGÁS SÚLYEMELÉS KÉZILABDA FUTSAL TOLLASLABDA ÚSZÁS  
 
   

FUTBALL EDZŐK

 
   
Balogh Béla
 asszisztens edző U19 és U18
 
 
 
Edzői pálya UTE utánpótlás edző
REAC utánpótlás edző
REAC-Fót NB III
REAC Liga csapat - Junior
REAC utánpótlás szakág vezető
Sportolói múlt MTK utánpótlás
Tatai Rákóczi SE NB II
BVSC NB II
Volán NB I
22 Volán NB II
Vác NB II
RTK NB III
közel 300 nemzeti bajnokságban lejátszott mérkőzés
Végzettségek 2007 UEFA A licence
2006 Játékvezetői vizsga
2005 TF Diploma
2000 UEFA B licence
1984 Középfokú oktató-edző
1982 Segédedző
Címek és egyéb elért eredmények 2007  Utánpótlás nevelői kitüntető diploma
2005 Utánpótlás edzői kitüntetés
Korosztályos bajnoki címek
Négy város nemzetközi korosztályos bajnoki cím
20 első osztályban bemutatkozó fiatal játékos nevelése
Egyéb tevékenységek REAC Sportiskola elnökségi tagság (2007)
BLSZ utánpótlás korosztályos válogatott edzői tevékenység

BLSZ edzői testületi tagság 1997-

 
 
 
Dinka Balázs
vezetőedző U16 és felnőtt csapat
 
 
 
Edzői pálya 2014 REAC felnőtt csapat játékos edzője
2014 nyarától REAC SISE edzője
Sportolói múlt 2000-től REAC
1997 - 2000 Dunakeszi VSE
1997 Monor NB III
1996 - 1997 Flotilla Katona Csapat
1989-1996 VASAS
1988 Nagymaros FC
1987 Gödi SE
Végzettségek UEFA B Licence
Elért szakmai eredmények 2014-2015 a 2001-es Korosztály II osztály közép A 2. hely
2014-2015 NB III 3. hely
2012-2013 NB III 3. hely
2005-től 74 NB I-es bajnoki mérkőzés
2004-2005 NB II 2. hely feljutást ért az  NB I-be
1998-1999 NB III 1. hely
1997-1998 NB III 3. hely
1996-1997 BLSZ II Bajnok
 
 
 
Groza Cristian
vezetőedző U14
 
 
 
Edzői pálya

2018 REAC utánpótlás edző

2015-2018 Pénzügyőr SE utánpótlás edző
2011-2015 BVSC utánpótlás edző
Sportolói múlt

2007-2010 Duna SK labdarúgója

2003-2005 UTE labdarúgója

1998- 2003 Láng SK labdarúgója
Végzettségek 2013 UEFA,,B” Labdarúgó edző diploma
2011 MLSZ,,C” Labdarúgó edző diploma
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
Horváth Krisztián
vezetőedző U9 és asszisztens edző U10
 
 
 
 
Edzői pálya 2019-től REAC Sportiskola  utánpótlás edző
2013-2019 IKARUS BSE utánpótlás edző
Sportolói múlt 1999-2019 IKARUS BSE
Végzettségek

MLSZ C diploma

Elért játékos eredmények
 
 
 
 
 
Illés Károly
vezetőedző U19 - U18 és U15
 
 
 
Edzői pálya 2015/16 REAC Sportiskola SE u10 vezetőedző (2006-os korosztály)
2015-től Szent Korona Általános Iskola Diáksportkör edző
2014/15 REAC Sportiskola SE u 10 vezetőedző ( 2005-ös korosztály)
2013/14 REAC Sportiskola SE u 9 vezetőedző, u 14 másodedző
2012/13 REAC Sportiskola SE u 15 másodedző
2011/12 REAC Sportiskola SE u 15 másodedző
Sportolói múlt 2015 REAC Sportiskola SE Futsal
2013 Testvériség SE
2010-2013 REAC Sport Kft
Végzettségek UEFA B Licence
Elért szakmai eredmények U14 NB II Közép-Nyugat I. hely
U10 BLSZ torna 3. hely
Elért játékos eredmények U19 NB2 Gólkirály
NB3 3. helyezett
Budapest Kupa győztes
BLSZ II bajnok
 
 
 
Kaszala Patrik
vezetőedző U13 - U12
 
 
 
Edzői pálya 2017-18 REAC U9
Sportolói múlt 2017-2018 Testvériség SE
2016-2017 Maglódi TC
2014-2016 Testvériség SE
2001-2014 Újpesti TE utánpótlás
Végzettség MLSZ C diploma
 
 
         
Käfer Zsombor
vezetőedző U17 és asszisztens edző U14
 
 
 
Edzői pálya 2017-től  REAC SISE utánpótlás edző
2016-2017 UTE  utánpótlás edző
2014-2016 UTE  utánpótlás másodedző
2014-2017 UTE koordinációs edző
2013-2014 UTE segédedző
2011-től UTE Iskolai kirendeltségén edző, koordináló, Intézményi Bozsik programnak tagja, vezetője
Sportolói múlt 2012-2013 Nagytétény SE BLASZ I.
2011-2012 Gázművek MTE, NBIII
2009-2011 REAC SISE
Végzettségek 2018 MA Diploma Testnevelő tanár
2016-tól Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, testnevelő tanár
2015-től Testnevelés Egyetem MA Testnevelés – Gyógytestnevelés szak
2016-2017 UEFA B Licenc
2012-2015 Testnevelés Egyetem BSC Diploma Testnevelő – Edző szak
2012 MLSZ Felnőttképzési Intézet  MLSZ ' D' Labdarúgó edző
2011-2012 Athene Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola Személyi edző szak
2010-2011 Athene Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola Személyi edző szak Sportszervező- Menedzser OKJ-s szakképesítés
 
 
 
Kelemen-Sebők Szilvia
 asszisztens edző U8 és U7
 
 
 
Edzői pálya 2011-től REAC SISE utánpótlás edző
Sportolói múlt 2005-ig Újpest-Rénova
1998-tól Renova NBI-es csapat
1997-től Renova NBII-es utánpótlás csapat
Elért játékos eredmények 1x felnőtt válogatott
6x U18-as válogatott
1x Magyar NBII-es magyar bajnok
2x Magyar bajnokság 2. helyezés
1x Magyar Kupagyőztes
3x Magyar Kupa 2. helyezett
Végzettségek 2015. Eszterházi Károly Főiskola – mestertanári fokozat
2014. MLSZ C diploma
2008. MLSZ D diploma
2007. Pécsi Tudományegyetem – testnevelő tanár
2004. ELTE Tanító és Óvóképző – tanító
 
 
 
Laky Andrea
vezetőedző U8 és U7
 
 
 
Edzői pálya 2013-tól Bozsik alközpont és körzet felkészítő edző U13-as korosztály
2010. januárjától REAC Sportiskola utánpótlásedző
2007-2010 Láng SK labdarúgó klub utánpótlásedző
2006-2007 Vasas Fc pályaedző U10-es korosztály
2005-2012 1. Fc Femina női labdarúgó klub utánpótlásedző
Sportolói múlt 2009-2015 1.FC Femina
2006-2009 MTK Hungária FC
2005-2006 Angyalföldi Sportiskola és Diáksport Egyesület
2003-2005 MTK Hungária FC
1998-2003 1.FC Femina
Végzettségek 2007 Nyugat-Magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Főiskolai Kar Szociálpedagógia szak
2005 UEFA B Diploma
2003 Testnevelési és Sporttudományi Kar továbbképző Intézet Sportszervező-menedzser
2003 MLSZ D Dipolma
Elért szakmai eredmények 2014 Kiváló utánpótlás edzői díj
Elért játékos eredmények 149 NB1 mérkőzés (bajnoki, kupa) 2 NB1-es gól
1x Magyar bajnok
2x Magyar bajnokság második helyezett
2x Magyar bajnokág harmadik helyezett
1x Magyar utánpótlás bajnokság második helyezett
1x Magyar utánpótlás bajnokság harmadik helyezett
1x Magyar Kupa második helyezett
Számos terembajnokságon elért első, második, harmadik helyezett
 
 
         
Stefanik Arnold
vezetőedző U19 és U18
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
Tóth Ferenc
 asszisztens edző U13 és U12
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
Túri Péter
 asszisztens edző U11
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
Tusor Dominik
 asszisztens edző U8 és U7
 
 
 
Edzői pálya 2019 asszisztens edző REAC SISE
Sportolói múlt 2019- REAC Sport Kft.
2011-2019 REAC Sportiskola SE
2017- REAC SISE Futsal (NB II)
2010-2011 Dalnoki Akadémia SE
2009 Vasas SC
2006-2009 Goldball ‘94. FC SE
Végzettségek 2019 MLSZ Grassroots “C”
Elért szakmai eredmények 2019 technikai vezető REAC SISE
Elért játékos eredmények 2018/2019 MLSZ U-19 III. osztály Közép “B” csoport bajnok
2017/2018 MLSZ U-19 III. osztály Közép-Keleti csoport 3. helyezett
2017/2018 MLSZ U-19 III. osztály Közép “B” csoport bajnok
2014/2015 MLSZ U-15 II. osztály Közép csoport bajnok
2013/2014 MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugati csoport bajnok
 
 
 
Zsenyei Dávid
vezetőedző U10 és asszisztens edző U9
 
 
 
 
Edzői pálya 2003-2016 REAC utánpótlás edző
2019-REAC utánpótlás edző
Sportolói múlt
1992-2001 REAC
 utánpótlás és felnőtt csapat
Végzettségek "B" licence
Elért szakmai eredmények 2009-2010 aranyérem U19
2011-2012 aranyérem U18
2011-2012 ezüstérem U19
Egyéb eredmények 2011 Év Edzője díj
2013 Év Edzője díj
 
 
 
 
futsal edző
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
Bauer Istvánné
kapusedző
 
 
 
Edzői pálya 2008-tól kapusedző REAC SISE
2006-tól kapusedző Femina
Sportolói múlt Femina tagság (játékos, majd kapusedző)
1x ifjúsági bajnok (BP-i Építők)
1x felnőtt NBII bajnok (III.ker. TVE)
labdarúgó kapus
5x NBI felnőtt bajnok (1x László Kórház, 4x Femina)
10 Bajnokok Ligája mérkőzés
46x válogatott
1982-1988 kézilabda kapus
Végzettségek 2014 ”UEFA Grassroots C” licence
2001 ”UEFA D” licence
Elért szakmai eredmények 2015. év Kiváló Utánpótlás Edzője díj
 
 
 
Gróf Attila
kapusedző
 
 
 
1982-1985 Tatabányai BSC
1985-1986 BP Honvéd
1987-1990 Újpesti Dózsa
1990 Videoton
1991 Volán
1992-1993 Újpesti TE
1993-2000 Vasas
1998-2000 játékos-kapusedző Vasas
2000-től utánpótlás kapusedző Vasas
2002-2014 kapusedző Vasas
Edzői képesítések ”UEFA B” licence
Testnevelési Egyetem középfokú edzői diploma
MLSZ Kapusedzői képesítés
Eredmények 2x magyar bajnok
3x magyar bajnoki bronzérem
2x Magyar Kupa aranyérem
1x Magyar Szuperkupa győztes
 
 
 
Kasperkiewicz Gábor
Mozgáskoordinációs, erőnléti és atlétika edző
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         

TOVÁBBI SPORTÁGAINK EDZŐI

         
Szőllősné Patinszky Andrea
atlétika szakosztályvezető és edző
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
Buzánszky Anett
atlétika edző
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
 
kézilabda edző
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
 
Takács Mária
súlyemelő szakosztályvezető és edző
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
 
tollaslabda szakosztályvezető és edző
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
 
Csík Zsuzsanna
úszó szakosztályvezető és edző
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
 
 
 
 
 
 
Edzői pálya  
Sportolói múlt  
Végzettségek  
Elért szakmai eredmények  
Elért játékos eredmények  
 
 
         
 
INTÉZMÉNYEK, TERMEK, PÁLYÁK
 
   
 
Kossuth Általános Iskola
 
1157 Budapest,
Kossuth Lajos utca
Szántóföld úti Sporttelep
 
1158 Budapest,
Szántóföld utca 3.
Vasgolyó utcai Sporttelep
 
1158 Budapest,
Vasgolyó utca 51.
Budai II László Stadion
 
1152 Budapest,
Széchenyi tér 8-10.
Kovács Pál Gimnázium
 
1153 Budapest,
Radda Barnen utca 20.
Czabán Általános Iskola
 
1152 Budapest,
Beller Imre utca 1-3.
 
 
 
   
TÁMOGATÓINK és PARTNEREINK
 
   
  XV. kerületi Önkormányzat Morzsa Óvoda Agrokémia EverNet DPD MÁV Multiszolg Men For Care Kft.  
 
 
   
 
Honlapszerkesztő: CSIKI Gabriella Telefon: 70 945 5849 Email: csikigabi63@gmail.com