ISKOLÁNKRÓL EREDMÉNYEINK EDZŐINK   ELÉRHETŐSÉGEK GALÉRIA DOKUMENTUMOK

ATLÉTIKA HÍREK

2019. 03.09.
MAGYARORSZÁG SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁGA

Jól szerepeltek lányaink!
Súlylökésben Raffai Judit a III. helyen, Horváth Krisztina pedig a IV. helyen végzett a saját korosztályában.

Horváth Krisztina   Raffai Judit

2020.02.02.
Kiválóan szerepeltek az újonc atlétáink a hétvégi Magyar Bajnokságukon!

Hatalmas egyéni csúcsokat elérve egy második, két negyedik és két nyolcadik helyezést szereztek a korosztályos bajnokságukon. Legeredményesebb versenyző Bátori Lilianna volt, aki magasugrásban a második,
 ötösugrásban a negyedik és távolugrásban a nyolcadik helyen végzett.

Kiválóan szerepeltek a fiúk is, akik közül Mátyus Vince magasugró negyedik helyezése és Szabó Levente 60 méter gáton elért nyolcadik helyezése emelkedik ki.

Mindhármuknak gratulálunk a nagyszerű szerepléshez!

2018.10.10.
Három dobogós helyezés a legfiatalabb korosztályban!

Szép napos időben, kiváló körülmények között rendezték meg a hétvégén Budapest Gyermek Bajnokságát. Sportiskolánk legfiatalabb verseny tisztességgel helytálltak a népes mezőnyben és ragyogó

eredményeket értek el saját korosztályukban.

2018.09.14.

Eredményhirdetés a Malagai Master-s' Világbajnokságon!

Szirbucz Andrea a szakosztályunk hármasugró atlétája a dobogó legmagasabb fokán!

Gratulálunk Andi!

2018.06.23.
Jól szerepeltek fiatal atlétáink a korosztályos országos bajnokságokon.

Farkas Ádám a juniorok között június 9-10-én Miskolcon megrendezett bajnokságon a VI. helyen végzett távolugrásban.

Egy héttel később Kovács Benedek Győrben az ifik mezőnyében végzett a VI. helyen magasugrásban.

Benedek a bajnokság előtt egy nappal Budapest válogatott színeiben a II. helyen végzett a rangos Négy Főváros Versenyén.

2018.03.02.
V. Dobrián Géza teremmagasugró verseny

Patinszki Andrea vezetésével 19 fős atléta csapat vett részt az V. Dobrián Géza terem magasugró versenyen Zamárdiban.

Fiatal atlétáink kitűnő versenyzéssel, sok egyéni csúccsal zárták a színvonalas versenyt.

A sok szép eredmény közül kiemelkednek az alábbi korosztályos dobogós eredményt elért versenyzők:

I. helyezés

Molnár Emese, Szentesi Bálint
  II.  helyezés Sík István, Tenesfalvi Máté, Kovács Fédra, Boza Sára, Kovács Benedek
  III.  helyezés Marcha Attila, Nagy Petra

Az elért eredményekhez, egyéni csúcsokhoz ezúton is gratulálunk!

2018.02.18.
Fedettpályás Junior Bajnokságon

A hétvégi Fedettpályás Junior Bajnokságon

Lipták Aliz a REAC SISE fiatal atlétája 60 méteres

síkfutásban a hatodik, távolugrásban pedig az

előkelő harmadik helyezést szerezte meg.

A verseny másik REAC-os indulója Farkas Ádám, kemény versenyzéssel 60 méteren és 200 méteren is a középmezőnyben végzett!

2018.02.18.
Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokságán Szirbucz Andrea a REAC SISE atlétája kitűnő versenyzéssel az értékes VII. helyezést szerezte meg hármasugrásban.

Gratulálunk az eredményedhez Andi!

Hajrá REAC SISE! Hajrá atléták!

2018.01.21.
Elkezdődött az atlétikai idény

Lipták Aliz, fiatal atlétánk - egy év kihagyás után- fedettpályás egyéni csúccsal kezdte az évet.

Liza szombaton a Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnokságon kitűnő versenyzéssel a VI. helyet szerezte meg a felnőttek között, 200 méteres síkfutásban.

Szép volt Lizi!

2018.01.11.
Újra a kerület színeiben

A 2017-es év Masters Európa Bajnokság hármasugró bajnoka visszatért a gyökerekhez.
A sokszoros válogatott atléta, Szirbucz Andrea 27 év után újra a XV kerület atlétikai életét erősíti, immáron a REAC versenyzőjeként. Andrea a pályafutását a kerületi Testvériségben kezdte,
később az Újpesti Dózsához, majd az UTE-hoz , végül pedig a KSI SE –hez igazolt, most pedig a REAC tudhatja őt sportolói sorában.

Az Országos Bajnokságokon rendszeresen döntős helyezést elérő atléta a korábbi Masters érmei mellé az elmúlt évben arany éremmell koronázta meg pályafutását a Dániai Aarhusban.

Gratulálunk eredményeihez és sok sikert kívánunk az idei verseny évadhoz.

2017.03.03.
Beszámoló

Atlétáink február utolsó hétvégéjén teremmagasugró versenyen vettek részt Zamárdiban.
 Igen szép számmal voltunk jelen, hiszen 11 gyermek és serdülő fiatal képviselte egyesületünket a Balaton parti városban.
Atlétáink remekül teljesítettek, 5 dobogós helyezést szereztek, és sok egyéni csúcs is született, amihez ezúton is gratulálunk nekik!