A REAC SISE Női kézilabda szakosztálya 2014. július 1.-én alakult meg.

Jelenleg a csapatlétszáma 13 fő.

A felnőtt női kézilabda csapat a Budapest I. osztályból feljutott az NBII-be, ahol a 2016-17-es szezont az északi csoportban kezdi meg.

Hazai mérkőzéseinket a Csömöri Sportcsarnokában (2141 Csömör, Major utca 7-9.) játsszuk hétvégenként. Reméljük, hamarosan megépül a csarnok a kerületben is, így igazán „hazai” pályán tudunk majd játszani.

Hetente két edzés van, minden hétfőn 18.30-20.00-ig a Láng Vasas Sportcsarnokban szabványpályán tudjuk gyakorolni a különböző technikai-taktikai elemeket. Alkalmanként péntekenként is itt vagyunk – amikor nincs rendezvény a csarnokban 19.00-20.30-ig. Csütörtökön pedig 19.30-21.00-ig a Kolozsvár Utcai Általános Iskola tornatermében kisebb egységekben technikai- taktikai elemek gyakorlására, illetve erőnléti edzést tartunk.
A felnőtt csapatunkba is várunk még társakat, illetve az utánpótlás bázis kiépítéséhez is gyerekek jelentkezését.

szakosztályvezető

Zelei Marianna
beállós, átlövő

Rövid távú céljaink:
Az NB II. bajnokságban való jó bemutatkozás, célunk minél előrébb végezni a mezőnyben.

Középtávú céljaink:
A felnőtt női csapat NB II-ben stabil csapatként való szereplés.
2016. szeptemberétől a XV. kerületben a kézilabda utánpótlás elindítása, illetve később a saját utánpótlás kézilabda csapat(ok) beindítása. Úgy gondoljuk, hogy a stabil szereplés egyik feltétele az eredményes utánpótlás nevelés, a saját nevelésű játékosok fokozatos beépítése a felnőtt csapatba.

Hosszú távú céljaink:
Minden korosztályban beindítani az utánpótlás nevelést, a kerületben egy hosszútávon sikeres női, későbbiek során férfi kézilabdacsapat megalakulását létrehozni.

Megalakulásunkról beszámolt a kerületi újság és a Palota Televízió is. Amikor a helyi televíziónak lehetősége van mérkőzéseinket felvételről lejátsszák a kerület lakosainak.

A mai naptól kezdve próbálunk a csapat napi életéről szurkolóinknak kisebb beszámolókat a honlapon elhelyezni, ezért minden mérkőzés előtt a honlapról lehet tájékozódni a csapat következő mérkőzésének helyszínéről, időpontjáról. Bővebb információt kérdésekkel, észrevételekkel kapcsolatban a fentebb megjelölt telefonszámokon kaphatnak érdeklődőink, szurkolóink.

Szeretnénk, hogyha azok, akik késztetést éreznek a kézilabdajáték gyakorlati elsajátítása, illetve úgy érzik, hogy játékosként tudják segíteni a csapatot jelentkezzenek nálunk. Szeretnénk minél több helyi kötődésű játékost is magunk között tudni.

VÁRUNK MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT, SZURKOLÓT, AKI MEG SZERETNE ISMERKEDNI MIND EZZEL A SZÉP SPORTÁGGAL MIND A CSAPATTAL.

HAJRÁ REAC SISE!

szakosztályvezető