ATLÉTIKA

09.19. Bicskei TC - REAC SISE Jegyzőkönyv>>>

HÍREK

2021.04.16.
Meghosszabbította az MKSZ az utánpótlás bajnokságok felfüggesztését április 30-ig

A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai-és Versenybizottsága úgy határozott, hogy 22/2021.(III. 1.), 23/2021.(III.4), valamint 29/2021.(III.25.)

számú határozataiban foglaltakat az utánpótlás bajnokságok felfüggesztéséhez kapcsolódóan április 30. napjáig meghosszabbítja.

2018.10.06.
REAC SISE - Budapest Wolves

Ma is győztek a Lányok!

Négyből négy győzelem!

10 pont különbséggel legyőztük a

Budapest Wolves csapatát!

Szép volt Lányok!

Hajrá REAC!

2018.09.29.
Háromból-hármat nyertek a kézilabdás lányok!

Sok GRATULÁCIÓ!!!!

2018.05.22.

Nagyszerű, lelkes játékkal 26-22-re győzedelmeskedett az

NB II-es felnőtt női kézilabda csapatunk a tabella 9. helyén álló Solymár együttese felett.

Gratulálunk a sikerhez!

Hajrá REAC!

2018.03.10.
Dorog - REAC SISE

Március 10-én elérkezett az NB II-es bajnokság 15. fordulója a REAC számára. A tabella második helyét elfoglaló Dorog otthonába utazott csapatunk.
Sajnos nem tudtunk teljes kerettel utazni, mivel több játékosunk sérülés, betegség és különböző családi okok miatt kénytelen volt kihagyni ezt a fordulót.
A mérkőzés az ellenfél kapusának védéseivel kezdődött, nálunk a védelem kevésbé állt össze. Ez az eredményen is meglátszott (8-4 11 perc után).
Ezután egy időkéréssel próbálta edzőnk felrázni a csapatot, illetve védekezésben is változtattunk. Ennek meg is lett az eredménye, mivel hamar sikerült felzárkózni a Doroghoz,
köszönhetően a nagy hatékonysággal védett közép-távoli lövéseknek. A félidő hajrájáig ezután felváltva estek a gólok (10-8). A félidei hajrában sajnos az ellenfél új lendületet kapott
és négyszer is eredményesek tudtak lenni rövid időn belül (14-8). A különbség ezután jelentősen nem változott, így a félidőben az eredményjelző ötgólos hazai vezetést mutatott (16-11).
A második félidőre fejben is elfogytunk kicsit, így a két csapat közti tudásbeli különbség talán a vártnál jobban megmutatkozott. Ugyan 1-1 kisebb periódusokban egyenlő ellenfelei tudtunk
lenni a Dorognak, de sajnos érdemben nem tudtuk a dolgukat megnehezíteni. Összességében kijelenthető, hogy megérdemelten nyert a házigazda.
 Ugyanakkor nem szomorkodhatunk, mivel nagy feladatok várnak még ránk.

Ifi csapatunk is vereséget szenvedett sajnos, ennek ellenére itt sincs semmi ok a szomorkodásra, mivel többen most játszották a csapatból életük első tétmérkőzését.

2018.03.04.
REAC SISE - Salgótarjáni Strandépítők KC

A hétvégén játszották a tavaszi idény második fordulóját a női NB II. és NB III. ifi korosztályban. Mindkét csapatunk ( felnőtt és ifi )

a Salgótarjáni Strandépítő KC csapatát fogadta Mogyoródon.

Az eredmény ellenére- 26-37 és 13-52- a képeken jól látható szép mozdulatok mutatják, hogy fiataljainkban van bőven tartalék.

Remélhetőleg hamar bele erősödnek a csoportjukba.

Hajrá lányok!!!!

2018.02.22.
REAC SISE- Tatabánya

Nagy küzdelem volt, csak így tovább! Óriási elismerés mindenkinek!

HAJRÁ  LÁNYOK!

EDZŐK és JÁTÉKOSOK

technikai vezető

Szabó Alexandra
edző

BÁNYAI REBEKA   CSAPKÓ PETRA   CSATÁRI LAURA   CSEPCSÁNYI DÓRA   CSERNÁK DORKA   CSORDÁS BABETT

KALMÁR ANNA   KOCSIS BOGLÁRKA   LŐRINCZ VIKTÓRIA   MÉSZÁROS ENIKŐ   MÜLLER DOROTTYA   SÁNDOR VIVIEN

SZEMES VIVIEN   TOMBOR VIOLA   ZVADA BIANKA   ZSIDAI LÉDA

KÉZILABDA SZAKOSZTÁLYUNKRÓL

A REAC SISE Női kézilabda szakosztálya 2014. július 1.-én alakult meg.
Hazai mérkőzéseinket a Csömöri Sportcsarnokában (2141 Csömör, Major utca 7-9.) játsszuk hétvégenként. Reméljük, hamarosan megépül a csarnok a kerületben is,
így igazán „hazai” pályán tudunk majd játszani.
Hetente két edzés van, minden hétfőn 18.30-20.00-ig a Láng Vasas Sportcsarnokban szabványpályán tudjuk gyakorolni a különböző technikai-taktikai elemeket.
Alkalmanként péntekenként is itt vagyunk – amikor nincs rendezvény a csarnokban 19.00-20.30-ig.
Csütörtökön pedig 19.30-21.00-ig a Kolozsvár Utcai Általános Iskola tornatermében kisebb egységekben technikai- taktikai elemek gyakorlására, illetve erőnléti edzést tartunk.

Céljaink:
A felnőtt női csapat NB II-ben stabil csapatként való szereplés.
Saját utánpótlás kézilabda csapat(ok) beindítása. Úgy gondoljuk, hogy a stabil szereplés egyik feltétele az eredményes utánpótlás nevelés, a saját nevelésű játékosok fokozatos beépítése a felnőtt csapatba.
Minden korosztályban beindítani az utánpótlás nevelést, a kerületben egy hosszútávon sikeres női, későbbiek során férfi kézilabdacsapat megalakulását létrehozni.
Megalakulásunkról beszámolt a kerületi újság és a Palota Televízió is. Amikor a helyi televíziónak lehetősége van mérkőzéseinket felvételről lejátsszák a kerület lakosainak.

Szeretnénk, hogyha azok, akik késztetést éreznek a kézilabdajáték gyakorlati elsajátítása, illetve úgy érzik, hogy játékosként tudják segíteni a csapatot jelentkezzenek nálunk.
Szeretnénk minél több helyi kötődésű játékost is magunk között tudni.

HAJRÁ REAC SISE!

Várunk minden kedves érdeklődőt!

INTÉZMÉNYEK, TERMEK, PÁLYÁK

Közalapítvány

Ford Petrányi

Email: csikigabi63@gmail.com