ISKOLÁNKRÓL EREDMÉNYEINK EDZŐINK   ELÉRHETŐSÉGEK GALÉRIA DOKUMENTUMOK  
 
   
 
 
   
ATLÉTIKA DARTS LABDARÚGÁS SÚLYEMELÉS KÉZILABDA FUTSAL TOLLASLABDA ÚSZÁS  
 
   
EREDMÉNYEK 2019
     
 
Szeptember
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
06. atlétika Masters Európa Bajnokság hármasugrás 4. hely Szirbucz Andrea
darts Suli Kupa   5. hely Koledich Gábor
08. Szenior verseny 5. hely Szabó Tamás
Szenior összetett 3. hely Koledich Gábor
14. V. Vác Open 2. hely Misnyovszki Gábor
20. darts Páros Verseny 1. hely Bandula József-Aczél András
atlétika VEDAC Pálya Verseny távolugrás 4. hely Kovács Dániel
100m 5. hely
távolugrás 7. hely Molnár Bence
100m 14. hely
súlyemelés Területi Minősítő Verseny serdülő  67 kg   Lepkó Bence
ifi 61 kg   Haragos Zsombor
serdülő  59 kg   Radics Liliána
26. darts Liga Kupa   5. hely Zoran Zsifkity
9. hely Ioannidis Georgios
 
     
 
Augusztus
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
22. súlyemelés Masters VB 87 kg 1. hely Takács Mária
darts Liga Kupa   9. hely Szabó Tamás
Zoran Zsifkity
25. atlétika Ifjúsági Magyar Liga Döntő magasugrás 3. hely Kovács Benedek
darts Szenior verseny   3. hely Szabó Tamás
5. hely Koledich Gábor
 
     
 
Július
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
15. atlétika Magyarország Serdülő és Újonc Atlétikai Bajnoksága 2000 m 11. hely Révész Máté
1000 m akadály 12. hely
 
   
Június
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
02. darts Szenior verseny   2. hely Koledich Gábor
9. hely Winter István
Handel Károly
Kollát János
Szabó Tamás
08. Vác Open   9. hely Koledich Gábor
Misnyovszki Gábor
Monszpart János
Winter István
09-10. atlétika Budapest Open 100m 35. hely Farkas Ádám
serdülő 100m 47. hely Fajd Virág
serdülő távolugrás 36. hely
15-16 Magyarország Junior Bajnoksága 100m 9. hely Farkas Ádám
távolugrás
22. Paulínyi Emlékverseny junior magasugrás 3. hely Kovács Benedek
serdülő ötös ugrás 21. hely Fajd Virág
U13 60m 12. hely Kiss Gréta
U13 távolugrás
23. darts Liga Kupa   2. hely Bandula József
5. hely Zorán Zsifkity
9. hely Ioannidis Georgios
Koledich Gábor
Kocsis Zoltán
Szabó Tamás
29-30. atlétika Magyarország Ifjúsági Bajnoksága magasugrás 4. hely Kovács Benedek
 
Május
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
01. atlétika Ecsedi László Emlékverseny magasugrás 2. hely Kovács Benedek
600m Révész Máté
magasugrás 3. hely Kiss Gréta
távolugrás 6. hely Révész Máté
60m Kiss Gréta
100m 7. hely Fajd Virág
19. darts Szenior verseny   3.hely Szabó Tamás
5.hely Winter István
9.hely Handel Károly
Zoran Zsifkity
23-24. Liga Kupa Szabó Tamás
Gritta Mihály
Handel Károly
3.hely Takács Sándor
9.hely Szabó Tamás
Zoran Zsifkity
25. súlyemelés Kelet-Magyarországi Tini OB 61 kg 1.hely Lepkó Bence
25-26. atlétika Diákolimpia Országos Döntő magasugrás 3.hely Kovács Benedek
29.   PoD Open   5.hely Matuk Bálint
 
Április
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
03-04. úszás Diák Olimpia 1 kcs.     25m gyors 4. hely Katona Flóra
6. hely Keglovics Panka
 25m hát 4. hely Katona Flóra
2 kcs.      25m gyors 2. hely Szvet Zita
3. hely Ficze Kiara
5. hely Kocsis Jázmin
 25m hát 1. hely Szvet Zita
 25m mell 2. hely Szvet Zita
5. hely Kocsis Jázmin
7. hely Szűts Zille
12. hely Ficze Kiara
3. hely Jakab Bence
1. hely Jakab Bence
3. kcs.     50m gyors 8. hely Zakariás Ivett
11. hely Csernák Dorka
50m mell 5. hely Zakariás Ivett
05. darts Erdőkertes v.   2. hely Szabó Tamás
3. hely Ioannidis Georgios
19. úszás Nyuszi Kupa 1 osztály  25m gyors 10. hely Kátai Flórián
9. hely Pataki Márk
12. hely Faluhelyi Balázs
 25m hát 8. hely Kátai Flórián
17. hely Pataki Márk
19. hely Faluhelyi Balázs
25m mell 5. hely Kátai Flórián
16. hely Pataki Márk
2. osztály   25m gyors 14. hely Botos Jázmin
25m hát 17. hely Botos Jázmin
2008.   50m gyors 5. hely Szvet Zita
50m hát 3. hely Szvet Zita
50m mell 3. hely Szvet Zita
2009.   50m gyors 7. hely Kocsis Jázmin
13. hely Nagy Vivien
6. hely Gigacz Anna
  50m hát 5. hely Gigacz Anna
8. hely Kocsis Jázmin
15. hely Nagy Vivien
50m mell 7. hely Kocsis Jázmin
100m vegyes 5. hely Kocsis Jázmin
4x50m váltó 4. hely Kocsis-Nagy-Szvet-Gigacz
darts Erdőkertes v.   2. hely Szabó Tamás
3. hely Misnyovszki Gábor
25. darts Liga Kupa   5. hely Zoran Zsikfity
9. hely Koledich Gábor
27-28. súlyemelés Iskolás OB 61 kg 1. hely Lepkó Bence
           
Március
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
01. darts Suli Kupa   3. hely Koledich Gábor
03. úszás Úszógála XII. kerület 4x25m váltó 1. hely Mázas Károly-Keglovics Panka
Faluhelyi Balázs-Nagy Vivien
2. hely Faluhelyi Balázs-Mázas Károly
Kátai Flórián-Botos Jázmin
2x25m váltó 1. hely Gigacz Anna-Ficze Kiara
2. hely Vastag Petra-Kocsis Jázmin
50m gyors 1. hely Zakariás Ivett
2. hely Váradi Kira
3. hely Szvet Zita
4. hely Csernák Dorka
4x25m gyorsváltó 1. hely Kassai Levente-Pap Dávid
Szabó Patrik-Kassai Levente
03. darts Szenior Verseny   5. hely Koledich Gábor
9. hely Szabó Tamás
Kollát János
Monszpart János
Ioannidis Georgios 
17. hely Handel Károly
Garaba Attila
16. Budapest Bajnokság   13. hely Takács Sándor
Balog Krisztián
páros   Monszpart János - Takács Sándor 
17. Budapest Bajnokság Soft   13. hely Farkas Zsigmond
27. atlétika Szenior VB Torun hármasugrás 1. hely Szirbucz Andrea
28. darts Liga Kupa   3. hely Zoran Zsifkity
5. hely Bandula József
9. hely Heizer Norbert
Koledich Gábor
17.hely Szabó Tamás
Handel Károly
Bölcs Zoltán
Garaba Attila
Balog Krisztián
           
Február
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
02. atlétika Zamárdi Város magasugró versenye magasugrás 2004 1. hely Balogh Dzsenifer
magasugrás 2006 Láng Anna
magasugrás 2008 Kiss Gréta
magasugrás 2006 1. hely Nógrádi Benedek
2. hely Révész Máté
magasugrás 2008 1. hely Takó Balázs
2. hely Balogh Dominik
03. MASZ nyilt nemzetközi verseny 200 m felnőtt 16. hely Farkas Ádám
08. súlyemelés Baczakó Péter minősítő verseny összetett 1. hely Lepkó Bence
16-17. atlétika Magyarország Fedettpályás Felnőtt Bajnoksága magasugrás 10. hely Kovács Benedek
17. darts Szenior Verseny   2. hely Zoran Zsifkity
3. hely Koledich Gábor
9. hely Handel Károly
Szabó Tamás
17. hely Balog Krisztián
Bölcs Zoltán
Farkas Zsigmond
Garaba Attila
Kolláth János
Monszpart János
Winter István
21. Liga Kupa   Kolláth János
Winter István
23-24 atlétika Magyarország Fedettpályás Ifjúsági Bajnoksága magasugrás 6. hely Kovács Benedek
Magyarország Fedettpályás Junior Bajnoksága távolugrás 9. hely Farkas Ádám
 
Január
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. darts Erdőkertes Nyílt Verseny   5. hely Balogh Krisztián
9. hely Szabó Tamás
Winter István
05. Budapest Bajnokság   5. hely Takács Sándor
06. soft 5. hely Monszpart János, Aczél András
2. hely Aczél András
11. Darts Suli Kupa   3. hely Koledich Gábor
9. hely Balogh Krisztián
Winter István
17. hely Szabó Tamás
18. Erdőkertes Nyílt Verseny   2. hely Winter István
3. hely Balogh Krisztián
Szabó Tamás
20. Szenior Verseny   3. hely Koledich Gábor
5. hely Monszpart János
9. hely Gerla Róbert
Kollát János
Zoran Zsifkity
Balogh Krisztián
Winter István
17. hely Szabó Tamás
Händel Károly
Darvas Andrea
Garaba Attila
25. hely Farkas Zsigmond
Ioannidis Georios
23. PoD Páros Open   1. hely Gaál Marcell, Ambrus Péter
 

 

 
 
EREDMÉNYEK 2018
 
 
December
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
02. kézilabda REAC SISE - Kőbánya SC felnőtt 22-20  
08. úszás Kistarcsai Mikulás Kupa 25 méter mell 2. hely Kátai Flórián
25 méter gyors 5. hely
25 méter hát
4x25 méter váltó Gigacz, Ficze, Szvet, Kocsis
25 méter hát 6. hely Szvet Zita
25 méter gyors 7. hely
25 méter mell
25 méter gyors 8. hely Gigacz Anna
25 méter hát Ficze Kira
25 méter mell Kocsis Jázmin
25 méter hát 9. hely Gigacz Anna
25 méter gyors 10. hely Katona Panka
Katona Flóra
11. hely Botos Jázmin
21. súlyemelés Advent Kupa serdülő kcs. 1. hely Lepkó Bence
ifjúsági 62 kg Haragos Zsombor
 
November
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
09. darts Suli Kupa   9. hely Szabó Tamás
Winter István
11. Kinizsi Kupa 5. hely Monszpart János
9. hely Szabó Tamás
17. Csülkös Kupa 3. hely Bandula József
Monszpart János
5. hely Szabó Tamás
Winter István
9. hely Bölcs Zoltán
Balog Krisztián
Handel Károly
Kollát János
Gerla Róbert
Garaba Attila
18. kézilabda REAC SISE - Rév TSC II. felnőtt 21 - 37  
darts Vecsés   9. hely Monszpart János
24. kézilabda Rév TSC - REAC SISE felnőtt 32 - 27  
30. darts Suli Kupa   3. hely Koledich Gábor
17. hely Szabó Tamás
Monszpart János
33. hely Winter István
 
Október
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. darts Liga Kupa   3. hely Monszpart János
05. Suli Kupa 5. hely Szabó Tamás
9. hely Koledich Gábor
Monszpart János
33. hely Handel Károly
06. atlétika Budapest Nyílt Gyermek Bajnoksága magasugrás 1. hely Takó Balázs
távolugrás 1. hely Kiss Noel
12. hely Takó Balázs
300 m 2. hely Kiss Gréta
kislabda hajítás 4. hely Kiss Noel
600 m 6. hely Révész Máté
kézilabda REAC - Budapest Wolves felnőtt 31-21  
11. darts Liga Kupa   9. hely Monszpart János
13. Paks Nyílt verseny 4. hely Balogh Krisztián
Soft Magyar Kupa 33. hely Kollát János
Winter István
14. kézilabda Kinizsi TTK - REAC SISE felnőtt 33-26  
súlyemelés Területi Minősítő Verseny 62 kg 1. hely Haragos Zsombor
77 kg 2. hely Botos Bence
18. darts Liga Kupa   9. hely Szabó Tamás
Koledich Gábor
Monszpart János
22. Seregélyes Páros 9. hely Szabó Tamás-Gerla Róbert
25. Liga Kupa 5. hely Bölcs Zoltán
9. hely Szabó Tamás
17. hely Kollát János
Koledich Gábor
Garaba Attila
26. kézilabda Malév SC - REAC SISE felnőtt 30-27  
REAC SISE - Gödöllői KC 24-29
 
Szeptember
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
01 - 02. atlétika Ifjúsági Magyar Liga Döntő magasugrás 6. hely Kovács Benedek
04 - 16. Masters Világbajnokság / Malaga hármasugrás 1. hely Szirbucz Andrea
06. darts Liga Kupa   2. hely Bandula József
5. hely Monszpart János
9. hely Bölcs Zoltán
Koledich Gábor
17. hely Szabó Tamás
12. 5. hely Koledich Gábor
Monszpart János
9. hely Bölcs Zoltán
Kolláth János
17. hely Garaba Attila
Szabó Tamás
13. Pub Liga R'Pub - REAC SISE Rehab csapat 20 - 76  
16. kézilabda REAC SISE - Pestszentimrei SK felnőtt 22 - 21  
22. HORT-FSZSE - REAC SISE 22 - 39
22 - 23. súlyemelés Junior OB 62 kg 7. hely Haragos Zsombor
29. kézilabda Gázművek MTE NKE - REAC SISE felnőtt 20 - 21  
 
Augusztus
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
25 - 26. súlyemelés Ifjúsági OB 62 kg 5. hely Haragos Zsombor
 
Július
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
15. darts Kinizsi Kupa   5. hely Bölcs Zoltán
Monszpart János
9. hely Szabó Tamás
17. hely Balog Krisztián
Garaba Attila
Winter István
21. SalgOpen páros 5. hely Gerla Róbert - Balog Krisztián
17. hely Szabó Tamás - Winter István
  9. hely Szabó Tamás
Winter István
17. hely Gerla Róbert
Balog Krisztián
26. Liga Kupa   9. hely Bandula József
Bölcs Zoltán
Handel Károly
Koledich Gábor
Winter István
17. hely Kollát János
27 - 28. atlétika Honvéd Kupa Nemzetközi verseny hármasugrás 5. hely Szirbucz Andrea
Június
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
           
02 - 03. atlétika Budapest Bajnokság távolugrás 4. hely Farkas Ádám
09 - 10. Junior Országos Bajnokság 100 m 10. hely
200 m 12. hely
távolugrás 6. hely
14. darts Liga Kupa   2. hely Bölcs Zoltán
3. hely Koledich Gábor
Bandula József
5. hely Monszpart János
9. hely Szabó Tamás
Kollát János
17. hely Németh Attila
Garaba Attila
Winter István
15. atlétika Négy Főváros Versenye - Budapest válogatott magasugrás 2. hely Kovács Benedek
16 - 17. Ifjúsági Országos Bajnokság 6. hely
17. darts Szenior Kupa V. forduló   2. hely Monszpart János
5. hely Koledich Gábor
9. hely Bölcs Zoltán
Kollát János
Szabó Tamás
17. hely Garaba Attila
Németh Attila
Winter István
16 - 23. súlyemelés Masters Európa Bajnokság F50 1. hely Takács Mária
F35 6. hely Ballon Ágnes
21. darts Liga Kupa   3. hely Bölcs Zoltán
22. Páros verseny Bölcs Zoltán - Monszpart János
22 - 24. atlétika Felnőtt Országos Bajnokság hármasugrás 10. hely Ungvári Péter
11. hely Szirbucz Andrea
30. darts Budapest Páros Bajnokság   5. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
13. hely Aczél András - Detvay Gergő
Budapest Bajnokság 25. hely Aczél András
I. Dragon Masters v. Eger 3. hely Monszpart János
Május
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
05 - 06. atlétika Budapest Diák Olimpia IV.kcs. ötpróba csapat 6. hely Kovács Fédra, Balogh Dzsenifer, Szabó Dorka
magasugrás 5. hely Nagy Petra
06. kézilabda REAC SISE - Esztergomi Vitézek felnőtt NB II. női 0 - 10  
REAC SISE - Esztergomi Vitézek ifi NB III. női 24 - 30
09. tollaslabda Klébi Kupa amatőr ifi 1. hely Farkas Vanda
3. hely Gyarmati Krisztina
amatőr serdülő 1. hely Gyarmati Éva
12. darts REAC - Szolnok Csapat OB 9 - 6  
REAC -  Körmend 8 - 8
REAC - Smile 9 - 5
REAC - Darány 9 - 6
REAC - Békéscsaba 7 - 9
13. Szenior IV. forduló   1. hely Bölcs Zoltán
9.hely Monszpart János
Handel Károly
Kollát János
Novák Dezső
17. hely Szabó Tamás
Garaba Attila
19. Budapest Bajnokság / páros   3. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
7. hely Aczél András - Detvay Gergő
Budapest Bajnokság 33. hely Aczél András 
20. kézilabda Solymár - REAC SISE felnőtt NB II.női 22 - 26  
Solymár - REAC SISE ifi NB III. női 42 - 26
24. darts Liga Kupa   5. hely Monszpart Zsolt
9. hely Aczél András
Koledich Gábor
Szabó Tamás
Novák Dezső
Németh Attila
17. hely Kollát János
Garaba Attila
26 - 27. atlétika Országos Diák Olimpia 100 m   9. hely Farkas Ádám
200 m   8. hely Farkas Ádám
magasugrás 10. hely Kovács Benedek
 
Április
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
07. kézilabda REAC-VS Dunakeszi felnőtt NB II. női 28-37  
REAC-VS Dunakeszi felnőtt ifi NB III. női 12-50
07. darts Budapest Bajnokság páros   5.hely Szabó Tamás-Balázsi József
9.hely Aczél András-Detvay Gergő
17.hely Bölcs Zoltán-Bandula József
Budapest Bajnokság Soft páros   7.hely Bölcs Zoltán-Port Attila
Budapest Bajnokság Soft  egyéni   25.hely Aczél András
07. súlyemelés Masters OB F35/75kg 1.hely Ballon Ágnes
+105kg 4.hely Sipos Attila
MEFOB
12. kézilabda REAC-Tatabányi SC ifi NB III. női 17-41  
15. Kinizsi TTK felnőtt NB II. női 29-20  
Kinizsi TTK ifi NB III. női 35-27  
19. atlétika Budapesti Diák Olimpia 100 m 3.hely Farkas Ádám
20. 200 m
22. kézilabda REAC-Budakalászi SC  felnőtt NB II. női 21-30  
REAC-Budakalászi SC  ifi NB III. női 22-45
22. darts Szenior III.forduló   2.hely Monszpart János
5.hely Bölcs Zoltán
9.hely Koledich Gábor
Szabó Tamás  
Kollát János
26. Liga Kupa   2.hely Bandula József
5.hely Aczél András
9.hely Bölcs Zoltán, Szabó Tamás
Koledich Gábor, Kollát János
17.hely Gerla Róbert, Novák Dezső
Németh Attila
28. súlyemelés Göcsej Kupa   2.hely Takács Mária
28. kézilabda Juhász'99 Füzesabonyi SC - REAC felnőtt NB II. női 39-23  
Juhász'99 Füzesabonyi SC - REAC ifi NB III. női 29-18
 
Március
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. kézilabda REAC SISE - Salgótarjáni Strandépítők felnőtt NB II. női 26-37  
REAC SISE- Salgótarjáni Strandépítők ifi NB II. női 13-52
09. súlyemelés BKV Előre minősítő verseny   1.hely Ballon Ágnes
Haragos Zsombor
Lepkó Bence
Szuhi Bence
10. kézilabda Dorog- REAC SISE felnőtt NB II. női 38-23  
Dorog- REAC SISE ifi NB II. női 62-16
11. darts Szenior Kupa II.forduló   2.hely Monszpart János
5.hely Bandula József
9.hely Koledich Gábor
Szabó Tamás
Gerla Róbert
Bölcs Zoltán
17.hely Handel Károly
Kollát János
18. Pub Liga 50-46 POD-R'-Pub
64-32 Darázscsípés-R'-Pub
  Vértesszőlős Open 65.hely Szabó Tamás
Gerla Róbert
22. kézilabda REAC SISE- Tatabánya ifi NB III.női elmaradt  
22. darts Liga Kupa   2.hely Bölcs Zoltán
5.hely Koledich Gábor
9.hely Bandula József
Aczél András
Handel Károly
Gerla Róbert
17.hely Kollát János
Gritta Mihály
25. kézilabda REAC SISE - Juventus Panoráma Heves felnőtt NB II női 24-45  
REAC SISE - Juventus Panoráma Heves ifi NB III női 17-45
25. úszás Nyuszi Kupa / Kistarcsa 25 m gyors 6.hely Gigacz Anna
25 m hát 7.hely Ficze Kira
6.hely
50 m gyors 14.hely Szvet Zita
16.hely Koszpeg Noémi
50 m hát 10.hely Szvet Zita
14.hely Koszpeg Noémi
 
Február
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. kézilabda Felkészülési Torna / Csepel   2. hely  
10 - 11. atlétika MASZ Nyilt Meghívásos Fedettpályás Verseny 60 m 4. hely Lipták Aliz
200 m 8. hely Lipták Aliz
18. kézilabda REAC- Tatabánya  NB II. 27 - 28  
atlétika Magyar Fedettpályás Bajnokság hármasugrás 7. hely Szirbucz Andrea
darts PUB Liga   66 - 30 Mahák - REAC
18 - 78 REAC - PSC
0 - 48 WCs - REAC
74 - 22 N. Palace City -  REAC
Páros verseny 3. hely Bölcs Zoltán - Pálinkás Gergő
Darts Suli Kupa 33. hely Szabó Tamás
22. darts Liga Kupa   5. hely Bandula József
Bölcs Zoltán
Koledich Gábor
9. hely Kollát János
Handel Károly
Szabó Tamás
Szabó Sándor
33. hely Koledich Gábor
24 - 25. atlétika Magyar Júnior Fedettpályás Bajnokság 60 m 6. hely Lipták Aliz
60 m 18. hely Farkas Ádám
távolugrás 3. hely Lipták Aliz
200 m 15. hely Farkas Ádám
25. tollaslabda Diák Olimpia Területi Döntő Észak-Pest régió továbbjutók Farkas Vanda, Fenyvessy Hanna
Gyarmati Krisztina, Szirmai Eszter
Gyarmati Éva
Budai régió Pécsi András
Budapesti Diák Olimpia Budapesti Döntő Farkas Vanda, Gyarmati Éva
25. kézilabda Vasas U21 - REAC  felnőtt NB II. 41 - 25  
ASI-Vasas - REAC ifi NB III. 53 - 11
25. atlétika Dobribán Géza korosztályos Terem Magasugró Verseny Zamárdi magasugrás 1. hely  Szentesi Bálint
2. hely  Kovács Benedek
Sík István
Temesfalvi Máté
Borza Sára
Kovács Fédra
3. hely  Marchal Attila
Nagy Petra
4. hely  Nagy Ádám
Nógrádi Benedek
Nagy Laura
Balogh Dzsenifer
5. hely  Takó Balázs
6. hely  Nagy Ákos
Garay Flóra
7. hely  Balog Dominik
Kornhoffer Lili
8. hely  Kornhoffer Levente
           
Január
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
05. darts Suli Kupa V. forduló   33. hely Szabó Tamás
07. BUÉK Kupa 9. hely  Handel Károly
Kollát János
Szabó Tamás
12. Budapest Bajnokság   25. hely Bölcs Zoltán
65. hely Kollát János
páros 7. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
33. hely Szabó Tamás - Balázsi József
13. Budapest Bajnokság soft 13. hely Bölcs Zoltán
soft páros 3. hely Bölcs Zoltán - Port Attila
20. atlétika Fedettpályás Budapest Bajnokság 200 m 6. hely  Lipták Aliz
21 darts Káldi Gábor Szenior Verseny   9. hely  Bölcs Zoltán
Monszpart János
17. hely Handel Károly
Szabó Tamás
25. hely Kollát János
27 - 28. atlétika MASZ Nyilt Meghívásos Fedettpályás Verseny 60 m 7. hely Lipták Aliz
 
   
   
INTÉZMÉNYEK, TERMEK, PÁLYÁK
 
   
 
Kossuth Általános Iskola
 
1157 Budapest,
Kossuth Lajos utca
Szántóföld úti Sporttelep
 
1158 Budapest,
Szántóföld utca 3.
Vasgolyó utcai Sporttelep
 
1158 Budapest,
Vasgolyó utca 51.
Budai II László Stadion
 
1152 Budapest,
Széchenyi tér 8-10.
Kovács Pál Gimnázium
 
1153 Budapest,
Radda Barnen utca 20.
Czabán Általános Iskola
 
1152 Budapest,
Beller Imre utca 1-3.
 
 
 
   
TÁMOGATÓINK és PARTNEREINK
 
   
  XV. kerületi Önkormányzat Morzsa Óvoda Agrokémia EverNet DPD MÁV Multiszolg Men For Care Kft.  
 
 
   
 
Honlapszerkesztő: CSIKI Gabriella Telefon: 70 945 5849 Email: csikigabi63@gmail.com