ATLÉTIKA
ELÉRHETŐSÉGEK
EREDMÉNYEINK

FUTSAL SZAKOSZTÁLYUNKRÓL

A REAC SISE Futsal Szakosztálya 2014 júliusában alakult meg. A Sportiskola célja, hogy a futsal szakosztály megalakításával lehetőséget biztosítsunk a kerületben ennek

a  hiánypótló szakágnak a gyakorlati  elterjesztésére. Célunk azoknak a fiatal játékosoknak akik indíttatást éreznek a futsal szakág speciális elsajátítására játéklehetőséget biztosítsunk.

Jelen pillanatban még nincs a futsalnak kimondott utánpótlása.

Céljaink között szerepel 2015. szeptemberétől saját kimondott szakági oktatást beindítani 6 éves korosztálynak, majd a hivatalos versenyrendszerben szerepeltetni. A célunk teljesülni is

látszik,  hisz elindult a képzés a Szent Korona, a Kolozsvár illetve a Kossuth Általános Iskolákban.

Meggyőződésünk, hogy a futsal oktatás főleg kiskorban olyan értékeket tud felmutatni, ami később akár nagypályás labdarúgásba is a futball pályára  fölvihető.

A szakosztályunk két csapatot nevezett az adott bajnokságban. A felnőtt csapat az NB II. keleti csoportjába került besorolásba. A csoportban 14 csapat indult. Az újonc évünkben az

Országos összesített bajnokságban a 42 nevezett csapat között a 13. helyet értük el. Az U 20-as csapatunk az NB II. másodosztály B csoportjába került besorolásba. A csoportban 4 csapat indul.

Az U 20-as csapat bajnoksága torna rendszerbe kerül lebonyolításra havi egy alkalommal. A szakosztálynak jelen pillanatban 44 igazolt játékosa, versenyzője van.

Megosztásuk:  23 felnőtt játékos és 21 ifi vagy serdülőkorú játékos.

Hazai mérkőzéseinket a 2015-2016-os szezonban a Csömöri Sportcsarnokban játsszuk, hétfő esti időpontban.

Rövidtávú céljaink a bajnokságban a felnőtt csapatnál: A felső rájátszásba kerülés az 1-4. helyezés megszerzése.

Rövidtávú célunk az U 20-as csapatnál:  Szakmailag felzárkózni a csoportban szereplő többi csapat szintjére, illetve a futsal alapvető játékelemeinek elsajátítása

és képességeknek megfelelően az első csapatba való beépítés.

A Futsal szakosztály középtávú céljai: A felnőtt csapat 2016-2017-es bajnokságban az első- második hely megszerzése, illetve az NB I-be való feljutás.

2016. szeptemberétől az utánpótlás versenyeztetése 6 éves korosztálytól.

Növelnünk kell a REAC SISE utánpótláskorú játékosainak bővítését a felnőtt csapat keretébe. Rendkívül fontosnak tartjuk az NB III. felnőtt csapat,

illetve a REAC SISE Ifi csapatainak edzőivel való összehangolt szoros munkát, mivel a játékosok zöme játszik nagypályán is.

Kedves Látogató!

Amennyiben sporttevékenységünkre nagyobb mértékben kíváncsi a honlapunkon megtalálható elérhetőségemen keressen meg!

Várom azoknak a szülőknek a jelentkezését is, akiket érdekel a 6 éves korosztályban szeptemberben indult futsal képzésünk a három felsorolt iskolában.

Hazai mérkőzéseinket a Palota TV felvételről közvetíti.

Keresd a Palota TV műsorában, ahol megismerkedhetsz a csapattal.

Természetesen szeretettel várunk mindenkit mérkőzéseinkre.

Annak érdekében, hogy mindenki jobban tudjon  tájékozódni mérkőzéseinkről, a mérkőzések időpontját, helyszínét a REAC Sportiskola honlapján jelezzük.

Mérkőzéseink látogatása  drukkereinknek, érdeklődőinknek ingyenes.

HAJRÁ FUTSAL! HAJRÁ REAC SISE FUTSAL

Várunk minden kedves érdeklődőt!

INTÉZMÉNYEK, TERMEK, PÁLYÁK

Százhalombattai Egészségügyi
Közalapítvány

Ford Petrányi