ISKOLÁNKRÓL EDZŐINK ELÉRHETŐSÉG GALÉRIA DOKUMENTUMOK  
 

PARTNERÜNK

VASAS KUBALA AKADÉMIA

                   
  ATLÉTIKA DARTS FUTSAL KÉZILABDA LABDARÚGÁS SÚLYEMELÉS TOLLASLABDA ÚSZÁS  
   

 

 
   
  ATLÉTIKA HÍREK
  DARTS HÍREK
  FUTSAL HÍREK
  KÉZILABDA Hírek
  LABDARÚGÁS Hírek
  SÚLYEMELÉS HÍREK
  TOLLASLABDA HÍREK
  ÚSZÁS HÍREK
 
Támogatóink és partnereink
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Intézmények, termek, pályák

 
 
Tisztelt Szülők!
Kérjük adójuk 1%-ával támogassák a REAC Sportiskola Sportegyesületet.
Nagylelkű felajánlásukkal járuljanak hozzá az egyesületben folyó utánpótlás neveléshez és a szakmai munka biztosításához.
 
Adószám:
18175749-1-42
Köszönettel:
REAC SISE
vezetősége
 
Egyéni képzés a REAC  Sportiskola  SE-nél!

Tisztelt érdeklődők!

A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.

Jelentkezni lehet: 1152 Budapest Széchenyi tér 8-10. Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

 
A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!
 
Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.
Jelentkezni folyamatosan lehet:
Spekner Szilárd technikai vezetőnél  a
06 70 930 6071-es telefonszámon
vagy a
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában
1152 Budapest
Széchenyi tér 8-10.

 

 

 

Eredmények

 

 

 

Sportiskola hírek

 

 

 

TOBORZÓ

 

 

     
 

 
   
 

EREDMÉNYEK

 
     
 
 
Szeptember
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
1 - 2. atlétika Ifjúsági Magyar Liga Döntő magasugrás 6. hely Kovács Benedek
4 - 16. Masters Világbajnokság / Malaga hármasugrás 1. hely Szirbucz Andrea
6. darts Liga Kupa   2. hely Bandula József
5. hely Monszpart János
9. hely Bölcs Zoltán
Koledich Gábor
17. hely Szabó Tamás
12. 5. hely Koledich Gábor
Monszpart János
9. hely Bölcs Zoltán
Kolláth János
17. hely Garaba Attila
Szabó Tamás
13. Pub Liga R'Pub - REAC SISE Rehab csapat 20 - 76  
16. kézilabda REAC SISE - Pestszentimrei SK felnőtt 22 - 21  
22. HORT-FSZSE - REAC SISE 22 - 39
22 - 23. súlyemelés Junior OB 62 kg 7. hely Haragos Zsombor
29. kézilabda Gázművek MTE NKE - REAC SISE felnőtt 20 - 21  
Augusztus
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
25 - 26. súlyemelés Ifjúsági OB 62 kg 5. hely Haragos Zsombor
Július
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
15. darts Kinizsi Kupa   5. hely Bölcs Zoltán
Monszpart János
9. hely Szabó Tamás
17. hely Balog Krisztián
Garaba Attila
Winter István
21. SalgOpen páros 5. hely Gerla Róbert - Balog Krisztián
17. hely Szabó Tamás - Winter István
  9. hely Szabó Tamás
Winter István
17. hely Gerla Róbert
Balog Krisztián
26. Liga Kupa   9. hely Bandula József
Bölcs Zoltán
Handel Károly
Koledich Gábor
Winter István
17. hely Kollát János
27 - 28. atlétika Honvéd Kupa Nemzetközi verseny hármasugrás 5. hely Szirbucz Andrea
Június
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
           
02 - 03. atlétika Budapest Bajnokság távolugrás 4. hely Farkas Ádám
09 - 10. Junior Országos Bajnokság 100m 10. hely
200m 12. hely
távolugrás 6. hely
14. darts Liga Kupa   2. hely Bölcs Zoltán
3. hely Koledich Gábor
Bandula József
5. hely Monszpart János
9. hely Szabó Tamás
Kollát János
17. hely Németh Attila
Garaba Attila
Winter István
15. atlétika Négy Főváros Versenye - Budapest válogatott magasugrás 2. hely Kovács Benedek
16 - 17. Ifjúsági Országos Bajnokság 6. hely
17. darts Szenior Kupa V. forduló   2. hely Monszpart János
5. hely Koledich Gábor
9. hely Bölcs Zoltán
Kollát János
Szabó Tamás
17. hely Garaba Attila
Németh Attila
Winter István
16 - 23. súlyemelés Masters Európa Bajnokság F50 1. hely Takács Mária
F35 6. hely Ballon Ágnes
21. darts Liga Kupa   3. hely Bölcs Zoltán
22. Páros verseny Bölcs Zoltán - Monszpart János
22 - 24. atlétika Felnőtt Országos Bajnokság hármasugrás 10. hely Ungvári Péter
11. hely Szirbucz Andrea
30. darts Budapest Páros Bajnokság   5. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
13. hely Aczél András - Detvay Gergő
Budapest Bajnokság 25. hely Aczél András
I. Dragon Masters v. Eger 3. hely Monszpart János
 
Május
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
05 - 06. atlétika Budapest Diák Olimpia IV.kcs. ötpróba csapat 6. hely Kovács Fédra, Balogh Dzsenifer, Szabó Dorka
magasugrás 5. hely Nagy Petra
06. kézilabda REAC SISE - Esztergomi Vitézek felnőtt NB II. női 0 - 10  
REAC SISE - Esztergomi Vitézek ifi NB III. női 24 - 30
09. tollaslabda Klébi Kupa amatőr ifi 1. hely Farkas Vanda
3. hely Gyarmati Krisztina
amatőr serdülő 1. hely Gyarmati Éva
12. darts REAC - Szolnok Csapat OB 9 - 6  
REAC -  Körmend 8 - 8
REAC - Smile 9 - 5
REAC - Darány 9 - 6
REAC - Békéscsaba 7 - 9
13. Szenior IV. forduló   1. hely Bölcs Zoltán
9.hely Monszpart János
Handel Károly
Kollát János
Novák Dezső
17. hely Szabó Tamás
Garaba Attila
19. Budapest Bajnokság / páros   3. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
7. hely Aczél András - Detvay Gergő
Budapest Bajnokság 33. hely Aczél András 
20. kézilabda Solymár - REAC SISE felnőtt NB II.női 22 - 26  
Solymár - REAC SISE ifi NB III. női 42 - 26
24. darts Liga Kupa   5. hely Monszpart Zsolt
9. hely Aczél András
Koledich Gábor
Szabó Tamás
Novák Dezső
Németh Attila
17. hely Kollát János
Garaba Attila
26 - 27. atlétika Országos Diák Olimpia 100m   9. hely Farkas Ádám
200m   8. hely Farkas Ádám
magasugrás 10. hely Kovács Benedek
           
 
Április
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
07. kézilabda REAC-VS Dunakeszi felnőtt NB II. női 28-37  
REAC-VS Dunakeszi felnőtt ifi NB III.női 12-50
07. darts Budapest Bajnokság páros   5.hely Szabó Tamás-Balázsi József
9.hely Aczél András-Detvay Gergő
17.hely Bölcs Zoltán-Bandula József
Budapest Bajnokság Soft páros   7.hely Bölcs Zoltán-Port Attila
Budapest Bajnokság Soft  egyéni   25.hely Aczél András
07. súlyemelés Masters OB F35/75kg 1.hely Ballon Ágnes
+105kg 4.hely Sipos Attila
MEFOB
12. kézilabda REAC-Tatabányi SC ifi NB III.női 17-41  
15. Kinizsi TTK felnőtt NB II. női 29-20  
Kinizsi TTK ifi NB III.női 35-27  
19. atlétika Budapesti Diák Olimpia 100m 3.hely Farkas Ádám
20. 200m
22. kézilabda REAC-Budakalászi SC  felnőtt NB II. női 21-30  
REAC-Budakalászi SC  ifi NB III. női 22-45
22. darts Szenior III.forduló   2.hely Monszpart János
5.hely Bölcs Zoltán
9.hely Koledich Gábor
Szabó Tamás  
Kollát János
26. Liga Kupa   2.hely Bandula József
5.hely Aczél András
9.hely Bölcs Zoltán, Szabó Tamás
Koledich Gábor, Kollát János
17.hely Gerla Róbert, Novák Dezső
Németh Attila
28. súlyemelés Göcsej Kupa   2.hely Takács Mária
28. kézilabda Juhász'99 Füzesabonyi SC - REAC felnőtt NB II.női 39-23  
Juhász'99 Füzesabonyi SC - REAC ifi NB III. női 29-18
           
 
Március
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. kézilabda REAC SISE - Salgótarjáni Strandépítők felnőtt NB II. női 26-37  
REAC SISE- Salgótarjáni Strandépítők ifi NB II. női 13-52
09. súlyemelés BKV Előre minősítő verseny   1.hely Ballon Ágnes
Haragos Zsombor
Lepkó Bence
Szuhi Bence
10. kézilabda Dorog- REAC SISE felnőtt NB II. női 38-23  
Dorog- REAC SISE ifi NB II. női 62-16
11. darts Szenior Kupa II.forduló   2.hely Monszpart János
5.hely Bandula József
9.hely Koledich Gábor
Szabó Tamás
Gerla Róbert
Bölcs Zoltán
17.hely Handel Károly
Kollát János
18. Pub Liga 50-46 POD-R'-Pub
64-32 Darázscsípés-R'-Pub
  Vértesszőlős Open 65.hely Szabó Tamás
Gerla Róbert
22. kézilabda REAC SISE- Tatabánya ifi NB III.női elmaradt  
22. darts Liga Kupa   2.hely Bölcs Zoltán
5.hely Koledich Gábor
9.hely Bandula József
Aczél András
Handel Károly
Gerla Róbert
17.hely Kollát János
Gritta Mihály
25. kézilabda REAC SISE - Juventus Panoráma Heves felnőtt NB II női 24-45  
REAC SISE - Juventus Panoráma Heves ifi NB III női 17-45
25. úszás Nyuszi Kupa / Kistarcsa 25m gyors 6.hely Gigacz Anna
25m hát 7.hely Ficze Kira
6.hely
50m gyors 14.hely Szvet Zita
16.hely Koszpeg Noémi
50m hát 10.hely Szvet Zita
14.hely Koszpeg Noémi
           
Február
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
04. kézilabda Felkészülési Torna / Csepel   2. hely  
10 - 11. atlétika MASZ Nyilt Meghívásos Fedettpályás Verseny 60m 4. hely Lipták Aliz
200m 8. hely Lipták Aliz
18. kézilabda REAC- Tatabánya  NB II. 27 - 28  
atlétika Magyar Fedettpályás Bajnokság hármasugrás 7. hely Szirbucz Andrea
darts PUB Liga   66 - 30 Mahák - REAC
18 - 78 REAC - PSC
0 - 48 WCs - REAC
74 - 22 N. Palace City -  REAC
Páros verseny 3. hely Bölcs Zoltán - Pálinkás Gergő
Darts Suli Kupa 33. hely Szabó Tamás
22. darts Liga Kupa   5. hely Bandula József
Bölcs Zoltán
Koledich Gábor
9. hely Kollát János
Handel Károly
Szabó Tamás
Szabó Sándor
33. hely Koledich Gábor
24 - 25. atlétika Magyar Júnior Fedettpályás Bajnokság 60m 6. hely Lipták Aliz
60m 18. hely Farkas Ádám
távolugrás 3. hely Lipták Aliz
200m 15. hely Farkas Ádám
25. tollaslabda Diák Olimpia Területi Döntő Észak-Pest régió továbbjutók Farkas Vanda, Fenyvessy Hanna
Gyarmati Krisztina, Szirmai Eszter
Gyarmati Éva
Budai régió Pécsi András
Budapesti Diák Olimpia Budapesti Döntő Farkas Vanda, Gyarmati Éva
25. kézilabda Vasas U21 - REAC  felnőtt NB II. 41 - 25  
ASI-Vasas - REAC ifi NB III. 53 - 11
25. atlétika Dobribán Géza korosztályos Terem Magasugró Verseny Zamárdi magasugrás 1. hely  Szentesi Bálint
2. hely  Kovács Benedek
Sík István
Temesfalvi Máté
Borza Sára
Kovács Fédra
3. hely  Marchal Attila
Nagy Petra
4. hely  Nagy Ádám
Nógrádi Benedek
Nagy Laura
Balogh Dzsenifer
5. hely  Takó Balázs
6. hely  Nagy Ákos
Garay Flóra
7. hely  Balog Dominik
Kornhoffer Lili
8. hely  Kornhoffer Levente
           
Január
Dátum Sportág Rendezvény   Eredmény Sportoló
05. darts Suli Kupa V. forduló   33. hely Szabó Tamás
07. BUÉK Kupa 9. hely  Handel Károly
Kollát János
Szabó Tamás
12. Budapest Bajnokság   25. hely Bölcs Zoltán
65. hely Kollát János
páros 7. hely Bölcs Zoltán - Bandula József
33. hely Szabó Tamás - Balázsi József
13. Budapest Bajnokság soft 13. hely Bölcs Zoltán
soft páros 3. hely Bölcs Zoltán - Port Attila
20. atlétika Fedettpályás Budapest Bajnokság 200m 6. hely  Lipták Aliz
21 darts Káldi Gábor Szenior Verseny   9. hely  Bölcs Zoltán
Monszpart János
17. hely Handel Károly
Szabó Tamás
25. hely Kollát János
27 - 28. atlétika MASZ Nyilt Meghívásos Fedettpályás Verseny 60m 7. hely Lipták Aliz
           
 
     
 

 
     
 

 
 

SPORTISKOLAI HÍREK

 
 
 
2018.10.06.
Kézilabda
 

Ma is győztek a Lányok!

 

Négyből négy győzelem!

10 pont különbséggel legyőztük a

Budapest Wolves csapatát!
 

Szép volt Lányok!

Hajrá REAC!

 

Kasperkiewicz Gábor

 
 
2018.09.29.
Kézilabda
 
Háromból-hármat nyertek a kézilabdás lányok!
Sok GRATULÁCIÓ!!!!
 

Kasperkiewicz Gábor

 
 
2018.09.29.
Súlyemelés
 
Súlyemelő Junior Országos Bajnokságon Haragos Zsombor 62 kg-os mezőnyében serdülő létére az előkelő VII. helyen végzett!
A Sportiskola nevében gratulálunk, Zsombor!
 

Kasperkiewicz Gábor

 
 
2018.09.14.
 

 

Eredményhirdetés a Malagai Master-s' Világbajnokságon!

 

Szirbucz Andrea a szakosztályunk hármasugró atlétája a dobogó legmagasabb fokán!

 

Gratulálunk Andi!

 

Kasperkiewicz Gábor

 
 
 
 
 
 
     
 

 
 

 

 
     
 
   
 
     
 
 
U19
III. osztály Közép A
 

Edzők

     
  Stefanik Arnold  
  Kollár Zsolt  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 
U18
III. osztály Közép-Kelet
 

Edzők

     
  Stefanik Arnold  
  Kollár Zsolt  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 

U17

III. osztály Közép A

     
Edző
   
  Eőry Tibor  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
         
   
         
 

U16

III. osztály Közép-kelet

     
Edző
   
  Käfer Zsombor  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 
U15
Serdülő II. osztály Közép B
 

Edzők

     
  Balogh Béla  
  Illés Károly  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 
U14
Serdülő II. osztály Közép B
 

Edzők

   
  Dinka Balázs  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
         
   
       

  

 

U13

I. osztály Közép-Nyugat

     
Edző
     
  Cristian Groza  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 
 

U12

I. osztály Közép-Nyugat

 

Edzők

 
  Kaszala Patrik  
  Ákos László  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 
U11
 
 

Edzők

   
  Jakab Máté  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Bozsik program  
     
  BLSZ FUTSAL  
     
         
   
         
 

U10

 
 

Edzők

   
  Horváth Levente  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Bozsik program  
 
 

U9

 

 

Edzők

     
  Marosi Tamás  
  Túri Péter  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Bozsik program  
     
 
 
U8
 
 

Edzők

     
  Laky Andrea  
  Kelemen S. Szilvia  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Bozsik program  
     
         

   
         
 
U7
 
 

Edzők

     
  Laky Andrea  
  Kelemen S. Szilvia  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Bozsik program  
     
 
 

FUTSAL

 
 
  Edző  
   
  Kollár Zsolt  
     
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
 
 

REAC FELNŐTT

 
 

Edzők

   
  Lászka Balázs  
     
     
  Játékosok  
     
  Beszámolók  
     
  Eredmények  
     
         
 
 

 
 

 

KAPUS EDZÉSEK
     
   
     
  Bauer Istvánné  
     
     
   
 
     
 

 

KAPUS EDZÉSEK
     
   
     
  Gróf Attila  
     
hétfő - szerda 16:00-17:00  
17:00-18:00  
 
     
     

 

KOORDINÁCIÓS EDZÉSEK
     
   
     
  Kasperkiewicz Gábor  
     
     
   
 
     
 
     
  ERŐNLÉTI EDZÉSEK  
     
   
     
  Polyák Ferenc  
     
 
17:30 - 20:00 Az egyénekkel megbeszélt napokon!
 
     
  Végzettség:  
  Testépítés, fitness edzői végzettséggel rendelkezem, melyet a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karon sajátítottam el.  
     
  Edzői pálya:  
  Ferencvárosi Torna Club felnőtt csapatának erőnléti edzője  
     
  FTC felnőtt jégkorongosok erőnléti edzése  
     
  -Több fiatalt készítettem már fel az országosan megrendezésre kerülő P.E. TESZT -re, ahol igen eredményesen teljesítettünk már több alkalommal is.  
     
  -UTE-s és egyéb válogatott birkózók egyéni felkészítése  
     
  -NB2-es Kispest kosarasoknak segítettem megoldani a súlypont-emelkedés problémájukat, hogy továbbléphessenek NB1-be.  
     
  -Kaisei karatésoknak Európa és világbajnokoknak abban, hogy ütéseik erősebbek legyenek.
-NB2-es kézilabdás egyéni felkészítése
 
     
  -NB3-as focisták egyéni felkészítése  
     
  Eredményeim:  
  Az UTE. színeiben többszörös
Országos birkózó bajnok ( - kétszeres Úttörő Olimpiai bajnok; - háromszoros Magyar bajnok; Kozma I. ev. I. hely; Dobó István ev. I. hely, Keresztes Lajos ev. I,hely; Vízmű kupa I.hely, Konzerv kupa I. hely, Sárosi Béla ev. I. hely, Bornemissza G. ev. I. hely, Szondi kupa I. hely, Kozma István ev. I. hely , KISZ kupa I. hely, Mátra kupa I. hely, Garaczi S. ev. I. hely, Kapos kupa ev. I. hely, Evig kupa II. hely, Csepel SE III. hely, Vatai ev. I. hely; Tisza kipa I. hely) – egyéniben és csapatban is; - kétszeres Úttörő Olimpiai bajnok; - háromszoros Magyar bajnok; ) – egyéniben és csapatban is;
Nemzetközi: Mongolia BM. I. hely; INT. Turnier Jugen Frankfurt II. hely , Federajia Romana de Lukte II. hely ; Deutscher Ringer- Verband der DDR II. hely. Núrnberg I. hely;
Országos erő álló képességi verseny. PE. teszt PowerÉden kupa II. hely; PE. teszt Koko Gym kupa III. hely;
1983-ban megkaptam az Év Sportolója címet.
 
     
  Edzéseink:  
  - Az edzések során az általános fizikai erő növelése valamint a fociban előforduló gyorsítások, lassítások irányváltások, párharcok, súlypont emelkedések javítása a célunk . /dinamika, gyorsaság, izmok rugalmassága/,
Helyzetfelismerés az adódó szituációkban, az elkerülhetetlen ütközések és esésekben szerzett tapasztalatokból szeretnénk, hogy tapasztalatot szerezzenek versenyzőink.
- Minden hozzám járó REAC-ost , testre szabott étrend javaslattal szeretnénk segíteni, hogy a fejlődésben lévő szervezete megtalálja azt az keskeny élt, amin táncolva ideálisan veheti fel a versenyt a többi focistával.
Itt most beszélhetünk az ideális állóképességről, testsúlyról, fizikumról és legfőképpen az ezt összefogó elméről..
-A fiataloknak heti rendszerességgel, akár több alkalommal is, előre egyeztetett időpontban és helyen Reac Sportiskola pályáin vehetnek részt az erőnléti edzéseken.
Ezekről az edzésekről egyeztetniük kell a vezetőedzővel és szakmai igazgató úrral figyelembe venni a verseny, alapozás és pihenő időszakokat.
 
     
  Elszámolás alkalmanként:  
  Személyi edzés : 3500ft. /1fő/60perc;
Csoportos edzés :/2 és 5 fő/ 2000ft. /1fő/60perc;
5 fő feletti létszám esetén 1500ft. /1fő/60perc
 
     
  Elérhetőségeim:  
  tel.: 06 20 264 8110
frankondi@gmail.com
https://frankondi.wixsite.com/frankondi
 
     
     
 
  Honlapszerkesztő: CSIKI Gabriella  
  Telefon: 70 945 5849     Email: csikigabi63@gmail.com