Edzők

2017.09.17. Újpest FC  Tábor utca Beszámoló

2018.05.20.
IV. Bozsik Fesztivál

Pünkösd vasárnapján az U-8-as csapatunk idén utoljára lépett pályára a Bozsik fesztivál keretein belül a Vasas pályán.

A három alközponti tornán a csapatokat három csoportba sorolták, mi a legerősebb csoportba kerültünk ezáltal.

A tornán minden játékosunk szép teljesítményt nyújtott.

A mai napon Iberparker Domos vihette a haza a megérdemelt oklevelet.

Külön köszönet Soós Gergőnek, aki egy vegyes csapatban segítette a Testvériség SE csapatát.

A tornán részt vevő játékosok névsora:
Ács Andor, Iberparker Domos, Szilva Márk, Hock Mátyás, Mihályi Vince, Soós Gergő

Köszönjük a szülőknek és a játékosoknak a tornákon való részvételt!

2018.05.06.

III. Bozsik Fesztivál

Igazi futball majális volt vasárnap a Budai II. László Stadionban. Az U-8-as korosztály is lejátszotta a III. Bozsik Fesztiválját.

A játékosok a nagy melegben is bebizonyították, hogy igazi sportemberek. Szép játékkal sok góllal örvendeztették meg a kilátogatott nézőket.

A csapat legjobbja ezen a napon Hock Mátyás lett.

A tornán részt vevő játékosok:

Ács Andor, Mihályi Vince, Hock Mátyás, Szilva Márk, Iberparker Domos, Simon Benett

A következő és egyben utolsó fesztivált május 20.-án rendezik meg a Vasas pályán.

2018.04.22.
Második Bozsik Fesztivál

Az U-8-as korosztályunk a hétvégén Bozsik fesztiválon vett részt a Megyeri úti stadionban.

A nagy meleg ellenére nagyon szépen kezdtek a fiúk, de sajnos a torna végére elfáradtunk. Ennek ellenére szép dolgokat láthattak a játékosoktól a fesztivál nézői. A négy kapus játékot külön kiemelném, ahol különösen látványos passzokat és gólokat rúgtak a játékosok.

Csapatunkból két játékos Godó Zsombor és Iberparker Domos egy vegyes csapatban játszott, ezúton szeretnénk nekik megköszönni, hogy tudásukkal erősítették a másik csapatot.

A tornán részt vevő játékosok:

Ács Andor, Szilva Márk, Iberparker Domos, Mihályi Vince, Hock Mátyás, Godó Zsombor, Simon Benett

Ezen a napon Szilva Márk vihette haza a legjobbnak járó oklevelet.

Legközelebb május 6.-án a hazai fesztiválon játszanak a fiúk.

2017.11.25.
Pékpont Kupa

Csapatunk a hétvégén az V. Pékpont Kupán vett részt.

A 16 csapatos tornán erős mezőny gyűlt össze. Mi már a csoportmérkőzések során megmérettük magunkat a Kispest Honvéddal, a III.kerület TVE-vel valamint a Visegrád csapatával. A Honvéd csapatával valamint a III. kerülettel döntetlen játszottunk, míg sajnos a Visegrádtól verességet szenvedtük, így csoport harmadikként végeztünk. A folytatásban a Jászberény csapatát kaptuk, ahol bűntető rúgásokkal mi bizonyultunk jobbnak. A Budatétény csapatát is legyőztük és az Újlengyel csapatát is, így végül a tornát egy verességgel két döntetlennel és három győzelemmel a kilencedik helyen zártuk.

Szilvi nénivel nagyon büszkék vagyunk a gyerekekre, mert nem adták fel és az utolsó percig küzdöttek.

A tornán részt vevő játékosok:

Iberparker Domos, Mihályi Vince, Szilva Márk, Sztojka Hajnalka, Vass Milán, Hock Mátyás, Simon Benett

2017.11.03.
Bozsik Fesztivál

Október 29.-én a rossz időjárás miatt elmaradt a Bozsik fesztivál, amit később november 3.-án
pótoltak.
Sajnos a pénteki tornán az őszi szünet miatt nem tudott minden játékosunk részt venni, így az U-8- as
korosztályban egy csapatot indítottunk és a kisebbektől Vass Milán segítette a csapatot. Neki ezúton
is köszönjük mert nagyon bátran ügyesebben játszott az 1-2 évvel idősebbek ellen.
Csapatunk ezen a tornán az U-9- es korosztállyal ellen játszott, és a kezdeti ijedtség után nagyon jó,
bátor játékkal bebizonyították,hogy a nagyobbak között is megállják a helyüket.

A tornán résztvevő játékosok:
Ács Andor, Szilva Márk, Simon Benett, Hock Mátyás, Vass Milán

A csapat legjobbja Ács Andor lett.

2017.10.15.
Bozsik Fesztivál

Korosztályunk ismét Bozsik fesztiválon vett részt. Vasárnap délután az Újpest látott ismét vendégül minket. A mérkőzésjátékok mellett ismét helyett kaptak a különböző feladatok, így 1-1 elleni játékokban, több kapus játékokban és kapura rúgásban mértük össze a tudásunkat a többi csapat játékosaival.

Ezen a napon a játékosaink kissé szétszórtak voltak és ez meglátszott a csapat teljesítményén.

Az utolsó tornánk október 29.-én lesz megtartva.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Iberparker Domos, Mihályi Vince, Hock Mátyás, Ács Andor, Szilva Márk.

A csapat legjobbja Hock Mátyás lett.

2017.10.01.
Bozsik Fesztivál

Az U-8-as csapatunk részt vett a második Bozsik fesztiválján.

Az idő kegyes volt hozzánk, és a vártnál sokkal több U-8 csapat volt jelen, mint az előző fordulóban. Mérkőzés játékokban, két kapus játékokban valamint 1-1 elleni párharcokban mérték össze a tudásukat a többi csapat játékosaival a mieink. A csapat nagyon szépen szerepelt, mindenkit csak dicsérni tudunk.

Ezen a napon Mihályi Vince vihette haza a különdíjat.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Iberparker Domos, Szilva Márk, Mihályi Vince, Hock Mátyás, Ács Andor.

2017.09.17.
Bozsik Fesztivál

A kisebbek is megkezdték az idei szereplést. Vasárnap Újpestre látogattunk, ugyanis ott rendezték meg a Bozsik fesztivált.

Az idő nem volt túl kegyes hozzánk, de ez sem vette el a kedvünket a játéktól. A tavalyi évhez képest nagy változás volt, hogy nagyobb pályán már kapussal léptünk pályára. A csapaton látszott, hogy még nincs összeszokva, inkább egyéni megoldásokat választottak a gyerekek. Két újoncot is avattunk Ács Andor és Horváth Gábor személyében, nekik ez volt életük első tornája, gratulálunk nekik.

A csapat legjobbja címet ezen a napon Szilva Márk kapta meg.
Szívből gratulálunk hozzá Márk!

A tornán résztvevő játékosok: Iberparker Domos, Ács Andor, Hock Mátyás, Szilva Márk, Horváth Gábor

Ács Andor   Balogh Dániel   Bacsi Zsombor   Csánki Norbert

Godó Zsombor   Hock Mátyás   Horváth Gábor   Iberparker Domos