Edzők

2017.09.17. Újpest FC  Tábor utca Beszámoló

2018.05.20.
IV. Bozsik Fesztivál

Az U-7-es korosztályunk is befejezte az idei Bozsik fesztivál szereplését.

A tornán a megszokottnál kevesebben vettünk részt, mivel sokan elutaztak a hosszú hétvégén.

A gyerekek önfeledten szabadon játszottak, ezen a napon a legfontosabb a játéköröme volt.

Grónai Gábor, Jakab-Hajdók Natan, Sárközi György

Ezúton is köszönjük a szülőknek és a játékosoknak a tornákon való részvételt! Külön öröm hogy voltak olyan játékosok akik mindegyik fesztiválon részt vettek! Köszönjük!

Idén még egy meghívásos tornán vesz részt a csapat a nyári szünet előtt.

2018.05.06.

III. Bozsik Fesztivál

Anyák napi gólzápor a Budai II. László Stadionban. A legkisebbek is pályára léptek a hétvégén a III. Bozsik Fesztivál keretein belül.

A nagy hőség ellenére a játékosok szép, élvezetes mérkőzéseket játszottak. Nagy öröm hogy egyre több játékos mutatkozik be a Bozsik Fesztiválokon.

A tornán részt vevő játékosok:

Vass Milán, Grónai Gábor, Dolnyik Gergely, Prokopp Ábel, Jakab-Hajdók Natan, Sárközi György, Bukovics András

A következő és egyben utolsó fesztivált május 20.-án rendezik meg a Vasas pályán.

2018.04.22.
Második Bozsik Fesztivál

Csapatunk ismét pályára lépett a hétvégén Újpesten a második Bozsik fesztiválon.

Ezen a tornán két csapattal indultunk. A mérkőzésjátékok mellett helyett kaptak a négykapus játékok valamint a vonalfoci.

A gyerekek sok szép csellel és gólokkal örvendeztették meg a nézőket és minket edzőket.

Ezen a napon Vass Milán kapta meg a legjobbnak járó oklevelet.

Külön dicséret illeti Jakab-Hajdók Natant aki egy másik csapat játékosait segítette ki a tornán.

Vass Milán, Grónai Gábor, Prokopp Ábel, Vágási Dominik,

Sárközi György, Dolnyik Gergely, Jakab-Hajdók Natan

Legközelebb május 6.-án lépnek a legkisebbek pályára.

2017.12.02.
Törökbálinti kupa

December 2.-án a legkisebb korosztályunk részt vett a törökbálinti tornán. A hatcsapatos tornán csapatunk öt mérkőzést játszott. Az MTK csapata egy góllal bizonyult ezen a napon jobbnak nálunk, a Csepel, Voyage és a Darazsak ellen magabiztosan nyertünk.

Az utolsó mérkőzést a Videoton csapata ellen játszottunk ahol már nagyon fáradtan mozgott a csapat nem is tudtuk felvenni a versenyt velük, így alul maradtunk. A legkisebbeknél minden csapat aranyérmet kapott, nincs is eredményhirdetés de ha lett volna, akkor is szépen csillogott volna az érem. Mindenkinek gratulálunk, aki részt vett a tornán!!

A tornán részt vevő játékosok:

Vass Milán, Dolnyik Gergely, Grónai Gábor, Vágási Dominik, Prokopp Ábel, Sárközi György

2017.11.03.
Bozsik Fesztivál

A legkisebbeknél is az elmaradt Bozsik fesztivált november 3.-án pótolták a szervezők.
Sajnos a pénteki korai időpont nem volt ideális, de így is egy csapattal ki tudtunk állni. Játékosaink
minden mérkőzésünkön jól, magabiztosan játszottak. Sok góllal örvendeztették meg a nézőket és
edzőiket.

A tornán résztvevő játékosok:
Dolnyik Gergely, Sárközi György, Grónai Gábor

A csapat legjobbja Dolnyik Gergely lett.

2017.10.15.
Bozsik Fesztivál

A legkisebb korosztályunk is pályára lépett a Bozsik fesztiválon. Az előző tornákhoz hasonlóan a játék mellet ismét labdás ügyességi feladatok voltak. Csapatunk jól teljesített a tornán.

Külön öröm hogy Dolnyik Gergely személyében ismét újoncot avattunk.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Grónai Gábor, Vass Milán, Sárközi György, Dolnyik Gergely

A csapat legjobbja Grónai Gábor lett.

2017.10.01.
Bozsik Fesztivál

A kicsik is folytatták a Bozsik fesztiválos szereplésüket. A legkisebbek ismét nem okoztak csalódást, jó iramú mérkőzéseket sok szép gólt láttunk tőlük.

Újdonság volt hogy náluk is kiválasztották a csapat legügyesebb játékosát, nálunk Vass Milán kapta meg ezt a címet és a vele járó oklevelet.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Vass Milán, Grónai Gábor, Sárközi György

2017.09.17.
Bozsik Fesztivál

A legkisebb korosztályunk is pályára lépett vasárnap Újpesten a Bozsik fesztivál keretein belül. Ők 3-3 ellen játszottak, kiskapukra. A gyerekek nagyon élvezték a mérkőzéseket, sok góllal örvendeztették meg a nézőket. Külön öröm hogy a rossz idő ellenére minden játékosunkra számíthatunk!

A tornán résztvevő játékosok: Sárközi György, Vass Milán, Grónai Gábor

Bukovics András