Edzők

2017.09.17. 11:30 Újpest FC  Tábor utca Beszámoló

2017.12.02.
Törökbálinti kupa

December 2.-án a legkisebb korosztályunk részt vett a törökbálinti tornán. A hatcsapatos tornán csapatunk öt mérkőzést játszott. Az MTK csapata egy góllal bizonyult ezen a napon jobbnak nálunk, a Csepel, Voyage és a Darazsak ellen magabiztosan nyertünk.

Az utolsó mérkőzést a Videoton csapata ellen játszottunk ahol már nagyon fáradtan mozgott a csapat nem is tudtuk felvenni a versenyt velük, így alul maradtunk. A legkisebbeknél minden csapat aranyérmet kapott, nincs is eredményhirdetés de ha lett volna, akkor is szépen csillogott volna az érem. Mindenkinek gratulálunk, aki részt vett a tornán!!

A tornán részt vevő játékosok:

Vass Milán, Dolnyik Gergely, Grónai Gábor, Vágási Dominik, Prokopp Ábel, Sárközi György

2017.11.03.
Bozsik Fesztivál

A legkisebbeknél is az elmaradt Bozsik fesztivált november 3.-án pótolták a szervezők.
Sajnos a pénteki korai időpont nem volt ideális, de így is egy csapattal ki tudtunk állni. Játékosaink
minden mérkőzésünkön jól, magabiztosan játszottak. Sok góllal örvendeztették meg a nézőket és
edzőiket.

A tornán résztvevő játékosok:
Dolnyik Gergely, Sárközi György, Grónai Gábor

A csapat legjobbja Dolnyik Gergely lett.

2017.10.15.
Bozsik Fesztivál

A legkisebb korosztályunk is pályára lépett a Bozsik fesztiválon. Az előző tornákhoz hasonlóan a játék mellet ismét labdás ügyességi feladatok voltak. Csapatunk jól teljesített a tornán.

Külön öröm hogy Dolnyik Gergely személyében ismét újoncot avattunk.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Grónai Gábor, Vass Milán, Sárközi György, Dolnyik Gergely

A csapat legjobbja Grónai Gábor lett.

2017.10.01.
Bozsik Fesztivál

A kicsik is folytatták a Bozsik fesztiválos szereplésüket. A legkisebbek ismét nem okoztak csalódást, jó iramú mérkőzéseket sok szép gólt láttunk tőlük.

Újdonság volt hogy náluk is kiválasztották a csapat legügyesebb játékosát, nálunk Vass Milán kapta meg ezt a címet és a vele járó oklevelet.

A fesztiválon részt vevő játékosok: Vass Milán, Grónai Gábor, Sárközi György

2017.09.17.
Bozsik Fesztivál

A legkisebb korosztályunk is pályára lépett vasárnap Újpesten a Bozsik fesztivál keretein belül. Ők 3-3 ellen játszottak, kiskapukra. A gyerekek nagyon élvezték a mérkőzéseket, sok góllal örvendeztették meg a nézőket. Külön öröm hogy a rossz idő ellenére minden játékosunkra számíthatunk!

A tornán résztvevő játékosok: Sárközi György, Vass Milán, Grónai Gábor

Bukovics András