A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.
Széchenyi tér 8-10
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!

Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.

Őszi szezon beszámoló

A bajnokság a félidejéhez érkezett. Csapatunk a megszerezhető 39 pontból begyűjtött 36-t. Ezzel elégedett lehet a csapat, de természetesen, mivel jó versenyző típusok vagyunk van bennünk hiányérzet, az elvesztett 3 pont miatt, és amiatt, hogy nem az első helyen várhatjuk a tavaszt.
A játékunkra jellemző volt végig, hogy sok helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos sokat is hagytunk ki. Buta, könnyelmű gólokat kaptunk, illetve a már megnyert meccseken lankadt a figyelmünk hátul, így kevés mérkőzést tudtunk lehozni kapott gól nélkül.
A csapat jól dolgozott, rájuk fér majd a pihenő, hogy a télen újult erővel készülhessünk, és a tavasszal legyen energiájuk végignyomni, és előrébb lépni a tabellán!

2017.11.25.
PÉNZÜGYŐR SE - REAC SISE
0 - 6 (0 - 2)

Gólszerzők:
  Gidály Mihály  4   Molnár Bence  2

Az utolsó őszi mérkőzésünket játszottuk a Pénzügyőr ellen. Győzelemmel akartunk búcsúzni az ősztől, sikerült is. 20 percig kerestük a játékunkat, szoktuk a pályát, kerestük a fogást az ellenfelünkön, kerestük a saját ritmusunkat.
Miután megtaláltuk, gyorsan szereztünk két gólt, és alakítottunk ki még helyzeteket.
Bár a szünet előtt több gól már nem esett, kárpótoltuk magunkat a szünet után, amikor kialakítottuk a 6:0-s végeredményt.
Örömteli, jó teljesítményt nyújtottunk, kár, hogy sok helyzetünk kimaradt.

Jegyzőkönyv>>>

2017.11.18.
REAC SISE - BSE PALÓC FARKASOK USE
3 - 0 (1 - 0)

Gólszerzők:
  Balogh Dorián   Gidály Mihály   Kovács Olivér

A hétvégén a bajnoki táblázatból, és az eddigi eredményekből kiindulva egy jó védelemmel rendelkező ellenféllel találkozott csapatunk, hiszen ők kapták a harmadik legkevesebb gólt eddig. Felkészültünk, hogy nehéz lesz feltörni a védekezésüket, és ezért a szokásos támadó szellemen túl még támadóbb felfogásban kezdtük a mérkőzést.
A kezdeti rohamokat, és helyzeteket stabilan állták, majd sajnos a kis és nagy helyzeteinket is kihagytuk, de a szünet előtt megszereztük végül az áhított gólt.
A második félidő elején még lőttünk 2 gólt, amivel el is dőlt a mérkőzés. A különbség nem tudott tovább nőni, mert miután az utolsó cserénk is beállt, az egyik játékosunkat le kellett hozzuk, így a csapat szűk 20 percig emberhátrányban játszott, ami miatt már nem tudta növelni góljai számát. Újabb kapott gól nélkül lehozott mérkőzésen és győzelmen vagyunk túl, gratulálok a csapatnak!

2017.11.12.
ÚJPEST TE - REAC SISE
0 - 1 (0 - 1)

Gólszerző:
  Gidály Mihály

A hétvégén a mindig kérdőjeles erősségű UTE csapatához látogattunk. Az UTE korosztályos csapat más bajnokságban játszik, de a mi bajnokságunkban álló csapathoz is visszajátszatnak mindig az első csapatokhoz tartozó játékosokat.
Így történt ez most is, így nagyon jó meccs kerekedett belőle.

Az első félidő első 10-15 perces puhatolózása és idegeskedése után csapatunk magához ragadta a kezdeményezést, és tetszetős játékot játszva helyzeteket dolgozott ki, majd a vezetést is megszerezte.

A második félidőre elfelejtettük sajnos ezt a részét a játékunknak, de nem hagytuk, hogy a kapunk veszélyben forogjon. Sajnos a kontráinkat nem vittük végig most jól, így az elmúlt hetek sok gólos meccseit nem tudtuk folytatni.

A jó iramú, mindkét fél számára építő mérkőzést végül 1:0-ra megnyertük!

2017.11.04.
REAC SISE - FC HATVAN
4 - 2 (1 - 0)

Gólszerzők:
  Gidály Mihály  3   Oláh Barnabás

A hétvégén a Hatvan csapata ellen játszottunk bajnoki mérkőzést. Ellenfelünk egy tetszetősen játszó gárda, akik a 4. helyen álltak a forduló előtt.
Csapatunk zaklatott körülmények között készült a bajnokira, az őszi szünet miatt borult kicsit a programunk és mert csapatunkból 5 embert ért az a megtiszteltetés, hogy elutazhatott Angliába az ifiválogatottunkkal, ahonnan élményekkel telve, fáradtan érkeztek haza.
A mérkőzés úgy kezdődött, ahogyan vártuk, bár volt ellenállás, de feltörtük, csak a végén voltunk pontatlanok.
A szünet előtt megszereztük az áhított első gólt.
Sajnos a második félidőben egy 10 perces rövidzárlatot megbüntetett az ellenfél és fordított.
De ekkor még nem ért véget a meccs, mert csapatunk ismét igazolta, hogy a végsőkig küzd és megfordította a találkozót, amelyet végül 4:2-re megnyertünk!

2017.10.28.
REAC SISE - JÁSZBERÉNYI FC
7 - 1 (5 - 0)

Gólszerzők:
     Molnár Bence   3   Árvai Márk   Balogh Dorián   Gidály Mihály   Klement Balázs

Rangadót játszottunk és a mérkőzés fontosságát tovább fokozta az, hogy a Budai II stadionban, villanyfénynél játszhattunk. Kellő keménységgel léptünk fel és a 3. percben a vezetést is megszereztük, melyet a 6. percben tovább növeltünk!
Az ellenfél ekkor nem rogyott össze még, de a félidő derekán szereztünk egy újabb gólt, majd a szünet előtt 5-re növeltük a különbséget.
Végül a 7:1-s győzelem hűen tükrözi a különbséget.
Jó meccset játszottunk nagyon!

2017.10.21.
SZENT ISTVÁN SE - REAC SISE
0 - 7 (0 - 2)

Gólszerzők:
  Árvai Márk   3   Gidály Mihály  2   Dósa Krisztián   Klement Balázs

Több sérült, és betegség hátráltatta a hétvégi fordulóban a csapatunkat, de a mérkőzésből, és a végeredményből látszik, hogy ez tényleg egy csapat, hiszen a csapat ugyanazt, ugyanolyan intenzitással játszotta, mint az előző fordulókban. Számomra a hétvége egyik nagy öröme ez volt, hogy a 21 játékosból álló keretünkben nincs nagy szakadék a játékosállományban. Természetesen van kiemelkedés, de bátran bízhatnak egymás képességeiben a fiúk, illetve versengeniük kell a helyükért, ami jó.
A másik örömöm, hogy idén először lehoztuk kapott gól nélkül a mérkőzést. Ebből kifolyólag nem is lehetett más a végeredmény, mint győzelem. Jelen esetben fölényes, 7:0-s idegenbeli siker.
Gratulálok a CSAPATNAK!

2017.10.14.
REAC SISE - GYÖNGYÖSI AK
7 - 2 (3 - 1)

Gólszerzők:
  Gidály Mihály 3   Balogh Dorián  2   Bálint Milán   Gyuricza Gergely

Megismételtük a múlt heti eredményt, a játékot már nem. Sok helyzet, amiből sok maradt ki. Két pontrúgás után, amikor le volt osztva minden, egyéni hibákból kaptuk a gólokat. De ami bosszantó volt, hogy az első félidőben sétáltunk csak. A szünet után azonban felébredtünk, és az a játék, az már jól nézett ki többnyire. Várjuk a következő fordulót, és igyekszünk egyre kiegyensúlyozottabban teljesíteni, illetve hátul rendezni magunkat, és kiszűrni az egyéni hibákat.

2017.10.07.
BKV ELŐRE - REAC SISE

2 - 7 (1 - 2)

Gólszerzők:
  Balogh Dorián  4   Gidály Mihály   Gyuricza Gergely   ÖNGÓL

Az előző forduló nyögvenyelős mérkőzése után visszataláltunk a saját játékunkra, és magabiztosan gyűjtöttük be idegenben a 3 pontot. Lehengerlően futballoztunk az első félidőben, de ismét sok ziccert rontottunk. a Második félidőben még kevesebb helyet hagytunk az ellenfélnek, akik el is fáradtak, kicsit fel is adták. Sajnos egyéni hibákból megint kaptunk 2 gólt, ami nem jó.

2017.10.04.
Beszámoló

A felkészülés után szeptember első hétvégéjén elkezdődött az U17 III. osztályú bajnokság.
Azóta 5 forduló volt, és csapatunk sikeresen szerepel. Az első 3 meccsen kifejezetten jó játékot produkálva, magabiztosan nyertünk. A negyedik fordulóban sajnálatos módon belefutottunk idegenben egy vereségbe.
Részben az előző forduló emlékei miatt az ötödik, és eddigi utolsó fordulóban "csak" nyögvenyelősen sikerült újra nyernünk, de nyertünk.
Lelkesen készülünk az előttünk álló további fordulókra, és reméljük, hogy ilyen szép lesz a folytatás is az U17-nél.
Büszkék vagyunk rá, hogy volt több játékosunk, aki az U18-ban szerepelhetett, és jól játszott, emellett pedig volt, aki a felnőtt keretnél is járt.

2017.09.30.
REAC SISE - CEGLÉDI VSE
2 - 1 (1 - 1)

Gólszerzők:
  Balogh Dorián   Gidály Mihály

Az előző forduló kudarca utan nagyon kellett a csapat lelkének a győzelem, a táblázaton elfoglalt pozíciónkhoz meg a 3 pont.
Ennek tükrében agresszívan, jól kezdtünk és már a 2. percben gólt szereztünk! Utána sajnos visszább is vettünk és a helyzeteinket kihagytuk, az ellenfél egyenlített. Rengeteg kimaradt helyzet után végül megszereztük a győztes gólt és megszereztük az áhított győzelmet és vele a 3 pontot!

2017.09.23.
BUDAI FC - REAC SISE
4 - 0 (1 - 0)

Az eredményből nem tükröződik, de kiegyenlített mérkőzést játszottunk a bajnokság egyik legerősebb csapatával. Sajnos mi kihagytuk helyzeteinket, míg ellenfelünk berúgta azokat. Ha őszinték akarunk lenni, akkor ezen a napon egy szűk vereség volt a reális (2:1) a játék képe alapján, de sajnos most nem volt meg bennünk az az élesség, ami az elmúlt mérkőzéseket jellemezte. Dolgoznunk kell tovább, hogy fejlődjünk, és tavasszal visszavágjunk nekik!

2017.09.16.
REAC SISE - FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
16 - 1 (7 - 1)

Gólszerzők:
  Gidály Mihály  5   Dósa Krisztián  4   Klement Balázs  3   Gyuricza Gergely

Molnár Bence   Oláh Barnabás   Rick Kevin

Könnyed győzelmet arattunk, szomorú, hogy kaptunk gólt ezen a mérkőzésen. Örülünk, hogy sokan megszerezték első találatukat, innentől már nem fognak görcsölni.

2017.09.09.
MEZŐKÖVESDI ZSÓRY SE - REAC SISE
2 - 3 (0 - 1)

Gólszerzők:
  Balogh Dorián  2   Molnár Bence

Az első félidei játékunk alapján, megérdemelten nyertünk, csak a baj az volt, hogy a rengeteg helyzetünkből kevés alkalommal találtunk be. A második félidőben az ellenfél játszott jobban, kiegyenlítődött a mérkőzés képe. A kevés lövésüket jól használták ki, és fordítottak. A csapat tartásáról tett tanúbizonyságot, hogy ismét fordítottunk. A mérkőzés végén sok helyzete volt az ellenfélnek, de kihúztuk és begyűjtöttük a 3 pontot.

2017.09.02.
REAC SISE - EGER
4 - 1 (0 - 1)

Gólszerzők:
  Somodi Barna  2   Árvai Márk   Molnár Bence

Jól kezdtük a szezont, győzelemmel. A játékunk is kifejezetten jó volt, az első gólra kellett viszonylag sokat várni. De a csapat első bajnoki gólja után már könnyebben jött a többi. Jó meccs volt kezdésnek.

2017.09.01.
Beszámoló a felkészülésről

A tavalyi hosszú és fárasztó szezon után a pihenőről visszatérve a játékosok új edzővel találkoztak. Így az első hetek az ismerkedés jegyében teltek, majd az edzőtáborban már belekezdett a csapat a kemény munkába. A felkészülés alatt játszottunk 11 edzőmérkőzést korosztályos, idősebb korosztályú és felnőtt csapatok ellen. Nagy arányú győzelmek, illetve szoros mérkőzéseket játszottunk, melyeken győzelmek és vereségek egyaránt voltak.
A keret bővült az egyesület jóvoltából, így nagyobb lett a variációs lehetőségünk, és versenyhelyzet alakult ki a posztokért. Ez tovább segíti a játékosok fejlődését, és 1-1 sérülés is kevésbé mutatkozik problémának. Sajnos a felkészülés végére 2-3 sérültünk lett, de a keret erős, van ki pótolja a hiányzókat.
Az előttünk álló bajnoki szezonban a cél, hogy a játékunk, teljesítményünk stabil legyen, amennyiben ez sikerül, úgy szép, eredményes szezont fogunk zárni.