A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.
Széchenyi tér 8-10
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!

Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.

SKRIPEK DÁVID 2   HEGYI PÉTER   MEGYERI LAJOS   MENDI ARMAND   SZÉKELY ZSOLT

Érdekes mérkőzést játszottunk ezen a vasárnapon. A melegítés nem sikerült ideálisan, és a mérkőzés eleje sem. Bár mi kerültünk előnybe egy pompás kontra után, de a játékban nem tudtunk ellenfelünk fölé kerekedni, ellenben küzdésben maximálisan igen.
Sajnos hibákból fordított az ellenfél, majd mi is fordítottunk még a szünet előtt,így ez a kaotikus félidő a mi 3:2-es vezetésünkkel ért véget.
A második félidőre újult erővel, koncentráltan mentünk ki, gyorsan szereztünk 3 gólt, amivel eldőlt volna a meccs, ha nem kényelmesedünk el és rúgtunk 2 gólt az ellenféllel. Így izgalmas lett a vége még 6:2 után is... De a vége egy vizilabda mérkőzés végeredménye lett, legalább a mi javunkra.

KÁLI TAMÁS

Két vereség után, amiből a második fájóbb volt mentünk idegenben egy változékony formát mutató KISE otthonába.
A mérkőzés elején a csapat megvalósította az elképzeléseket, aztán kicsit elfáradt fejben, teret hagyott az ellenfélnek, mait kihasználtak és gólt szereztek. Sőt ezután a kapusunk tartott meccsben minket. De sikerült visszatalálni a helyes útra, egyenlítettünk. A második félidőben mi irányítottunk, de a gólt nem mi szereztük. Ellenben a csapat végre CSAPATKÉNT működött és megfordította a meccset!
Nyertünk!

2018.10.30.
Csapatépítő program

Az U16-os csapat csapatépítő programként tökfaragó háziversenyt tartott.

Nagyon jól sikerült a program, a gyerekek élvezték, az eredmények pedig REAC önmagukért beszélnek.

2018.10.28.
AIRNERGY FC - REAC SISE
1 - 0 (1 - 0)

Lassan rossz leírni, de megint egy kapitális egyéni hiba volt az elején, amiből gólt kaptunk és onnantól az ellenfél 10 emberrel védekezett. Mi pedig nem tudtuk feltörni a reteszt, mert lassan járattuk a labdát, nem csapatként próbáltuk és mert a begyakorolt dolgok helyett kitaláltunk mindenfélét.
A végeredmény egy fájó 1:0-ás vereség.

2018.10.21.
REAC SISE - FC DABAS
2 - 6 (0 - 2)

Gólszerzők:

HOTOBÁGYI DÁVID   NAGY NORBERT

A bajnokság másik esélyese a Dabas látogatott hozzánk. Egy vereségük volt a Mezőkövesdtől, különben gólfesztiválokat rendeztek eddig, kivéve egy döntetlent. A meccs végeredménye előre tudtuk, hogy azon fog múlni, hogy lesz-e hátul egyéni hiba. Sajnos volt, 2 is. Ezzel elhúzott az ellenfél. A második félidő elején volt egy villanása még az ellenfélnek, de utána visszatértünk a meccsbe 4:2 volt oda, és nekünk voltak helyzeteink, de sajnos a végén a kinyílás eredményeként kaptunk két kontragólt. Így csúnya lett a vége.

2018.10.14.
KISTARCSAI VSC - REAC SISE
1 - 4 (1 - 3)

Gólszerzők:

MENDI ARMAND  2   OLÁH KRISZTIÁN  2

A Kistarcsa elleni bajnokin nem szabadott volna idegeskedni, de majdnem sikerült. Az ellenfél kedvező volt számunkra, mégsem tettük az előre megbeszélteket meg, így magunknak tettük nehézzé a meccset. Gólokat, előnyt építettünk ki, majd egy balszerencsésen megpattanó beadásból gólt kaptunk. A második félidőben eldöntöttük a meccset, de utána ahelyett, hogy jöttek volna a gólok, elapadt a gólcsap. Egyénieskedésbe ment át a csapat, nagyon rosszul nézett ki ilyen szempontból.

2018.10.07.
REAC SISE - TISZAKÉCSKEI VSE
4 - 1 (1 - 0)

Gólszerzők:

HEGYI PÉTER   MEGYERI LAJOS    MENDI ARMAND   PÁLL-BOHUS LEVENTE

A javítás lehetősége adott volt, az ellenfél a Tiszakécske csapata volt. Fölényben kezdtük a meccset, de egy egyéni hiba kicsit kizökkentett minket. Utána ismét fölénybe kerültünk, és egyenlítettünk is.
Volt esélyünk a vezetés megszerzésére is, végül a második félidőben bedaráltuk az ellenfelet.

2018.09.29.
GYÖNGYÖSI AK - REAC SISE
4 - 1 (3 - 1)

Gólszerző:

MENDI ARMAND

Két győzelem után látogattunk a Gyöngyös csapatához, akik előttünk helyezkedtek a tabellán, sajnos ez nem változott. Mert bár már a legelején a mérkőzésnek megszereztük a vezetést, utána lelassult a játékunk. Elvesztettük az önbizalmunkat, és az ellenfél kihasználta már a szünet előtt a hibáinkat, fordított. A vereség eredménye is fájó, de ahogy játszottunk az még fájóbb sajnos.

2018.09.23.
REAC SISE - KEREKEGYHÁZI SE
6 - 2 (1 - 2)

Gólszerzők:

MENDI ARMAND  2   SKRIPEK DÁVID 2   MEGYERI LAJOS   OLÁH KRISZTIÁN

Kerekegyháza csapata látogatott el hozzánk, és ahogy előzetesen terveztük is győzelemre tudtunk játszani. Az első félidőben megszereztük a vezetést, és fölényben voltunk, de aztán egyéni hiba, a fejek megzavarodtak és fordított az ellenfél. Viszont a második félidőben egy 5:0-s rohammal megnyertük a meccset.

2018.09.15.
MERCEDES KLC - REAC SISE
1 - 3 (0 - 0)

Gólszerzők:

MENDI ARMAND  2   PÁLL-BOHUS LEVENTE

2018.09.15.-én Kecskemétre látogattunk. Olyan csapat ellen játszottunk, akikről semmit nem tudtunk. A mérkőzés kezdetétől érződött, hogy mi vagyunk a jobb csapat. Sajnos az első félidőben nem sikerült betalálni, de a másodikban igen. Egy jogtalan büntetővel egyenlítettek, ami megfogta a csapatot, de sikerült felülemelkednünk és nyernünk!

2018.09.09.
REAC SISE - MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
1 - 4 (0 - 2)

Gólszerző:

PÁLL-BOHUS LEVENTE

Az első forduló a Testvériség SE ellen elmaradt, pedig nagyon készültünk rá.
Így a második fordulóval kezdtük el a szereplést 2018.09.09.-én. Sajnos így a bajnokság favoritja ellen nyitottuk a szereplést, akik mind egy évvel idősebbek, és fel akarnak jutni. A mérkőzés jól nem kezdődött rosszul, álltuk a sarat, de sajnos egyéni hibákból gólokat kaptunk. A második félidő elején gyorsan eldöntötte a meccset a Mezőkövesd, és egy komolyabb zakó is összejöhetett volna, de a csapat összekapta magát, szépített és még volt esély többször szépíteni az eredményen. A második félidő utolsó fél órájára lehet építeni.

Beszámoló

Az idei évben az 2003-as korosztályt új edző vette át, volt egy kis átmeneti időszak, amikor az előző évek párosának egyik fele még segítette az átállást, de augusztustól teljes volt a váltás.
Az edzéseket Július közepén kezdtük, és rögtön az első hétvégén próbára tettük a csapatot, mert a Vasas korosztályos csapatával mérkőztünk meg. Jó mérkőzésen, lelkesen 0:0-t játszottunk. Sajnos ezek után az edzőmeccseken sok örömünk nem volt, a sok hiányzó, az új felállás, a sérülések miatt egyetlen edzőmeccset nyertünk meg, a többin vereséget szenvedtünk. Igaz többször idősebbekkel (U19-el is játszottunk) mérkőzést. De összességében a különböző okok rányomták a bélyegüket a felkészülésre.