A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.
Széchenyi tér 8-10
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!

Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.

0 – 2 (0 – 0)

A saját hibáink miatt elveszített biatorbágyi mérkőzés után, valamint két mérkőzés elmaradása miatt is vált nagyon fontossá ez a találkozó. A nagy várakozás és fogadkozások ellenére meglepően és váratlanul egy motiválatlan, lelkesedés nélküli és pontatlanul játszó csapat szerepelt, pedig az utóbbi időben sikeresen megvívott mérkőzésjátékokból nem erre lehetett számítani. A sok csere sem tudott változtatni a mérkőzés képén, végül a második félidőben gólok születtek a hibáinkból. Nagy csalódást okozott a csapat!
Tudomásul kell venni, hogy ebben a mezőnyben csak maximum közeli hozzáállással tudunk helytállni, vagy sikeresnek lenni, ellenkező esetben ilyen kudarcokkal kell szembenéznünk. Mindezt a következő fordulóban ránk váró Vasas elleni mérkőzés előtt különösen fontos figyelembe venni.
A csapatból Garamvölgyi Hunor kiemelkedett, és Révész Máté dicsérhető egyértelműen.

2018.03.03.
Viadukt SE-Biatorbágy - REAC SISE
2 - 1 (1 - 0)

Gólszerzők:
  ÖNGÓL

Hetényi Máté

Szombaton került sor az első tavaszi bajnoki mérkőzésre.

A keretünk:
Nagy Marci kapus,
Vo Tien Dung, Kóré Márk, Hetényi Máté - Rózsa Dani, Révész Máté - Barcsai Beni - Orgovány, Barta, Belecz, Farkas, Szilva, Váradi Adrián volt.
Lassan lendültünk játékba, ellenfelünk lendületesen kezdett, de mikor felvettük a ritmust végre, egy ártalmatlan helyzetben vétett öngól visszavetette a csapatot.
A második félidőben fokozatosan növeltük az iramot, játékunk fel is javult, de egy felelőtlen hátsó cselezést megbüntetve növelte előnyét ellenfelünk. Nagyon dicséretesen küzdöttünk tovább, szép góllal szépítettünk, de az egyenlítés már nem sikerült.
Összességében egy harcos, jó iramú mérkőzésen, kiegyenlített csatában, az öngóllal és nagy hibánkkal saját magunkat vertük meg.​

2018.02.26.
Edzőmérkőzés
Dunakeszi VDSE - REAC SISE
5 - 0

Szombaton, eleget téve a Dunakeszi VDSE meghívásának, játszottuk utolsó felkészülési mérkőzésünket a bajnokság indulása előtt.
Mozgalmas hét után, ismét komoly létszámhiánnyal küzdve érkeztünk Dunakeszire, külön köszönet jár újfent a 2007-es Radó Csanádnak és Honti Krisztiánnak, valamint a betegségéből éppen felépült Orgovány Ricsinek, hogy segítettek és így tudtunk négy mezőnycserét felvonultatni.
Egy megtisztelő meghívás is nehezítette helyzetünket, mivel Barcsai Beni és Rózsa Dani meghívást kapott az Alközponti Válogatottba, amellyel egy nagyon színvonalas teremtornán, a Vasas Football Factory tornán vettek részt.
Ellenfelünk "bajnoki" szinten, gyorsan, agresszíven és helyenként tudatosan játszott, egy pillanatnyi esélyt sem adva, a játék minden elemében jobb volt. Sajnos akik lehetőséget kaptak, néhány kivételtől eltekintve nem tudtak azzal élni, így a végére elég egyoldalúvá vált a játék, játékunk nyomaiban sem emlékeztetett a szerdai pomázi edzésjátékon tapasztalt minőségre, akarásra, harcosságra.
Komoly figyelmeztetést kaptunk, mivel a céljaink eléréséhez sokkal nagyobb összefogásra és elszántságra van szükség.

2018.02.18.
REAC SISE - VÁC FC
4 - 4

Kicsit zaklatott és sok váratlan hiányzással tarkított hét után került sor az egyik
főpróba mérkőzésre, a március 3-án kezdődő bajnoki mérkőzéseink előtt.
A mérkőzés képe nagyon végletesen alakult, helyenként nagyon szép játék és a felületes, túlságosan nagyvonalú együttes védekezés váltogatta egymást folyamatosan.
Mivel pénteken 8 főre fogyatkoztunk, így segítséget kértem a 2007-es korosztálytól és ezúton köszönöm még egyszer meg a segítséget a kapus Paul Máténak, aki kapusaink távollétében végig védte a találkozót, továbbá Honti Krisztiánnak és Radó Csanádnak, akik bebizonyították, hogy szükség esetén számíthatunk Rájuk!!
A Paul Máté - Vo Tien Dung, Garamvölgyi Hunor, Hetényi Máté - Rózsa Dani, Kóré Márk - Barcsai Beni - Szilva Máté, Radó Csanád Összeállításban kezdtünk, majd Molnár Norbi, Honti Krisztián, Mendi Nikolasz és Révész Máté is legalább egy 40 perces félidőt töltött a pályán.
Ami szembetűnően javításra szorul, az mindenképpen a pálya közepén történő együttes védekezés, mivel a sok kapott gól is ennek tudható be, nem érezzük ennek fontosságát, pedig a bajnokik során ezt ellenfeleink büntetni fogják!
Ami figyelmeztető még, az a sok kihagyott gólhelyzet, az offenzív támadójáték ellenére.

Gólszerzők
  Barcsai Benedek   Kóré Márk   Szilva Máté   Vo Tien Dung

2018.02.10.
Soroksár FC - REAC SISE
0 - 3 (0 - 0)

Csapatunk ezúttal Soroksáron vendégeskedett, szerencsére néhányan már felépültek a sérülésből és betegségből, így már négy csere is rendelkezésre állt.
A Nagy Marci - Vo Tien Dung, Garamvölgyi Hunor, Hetényi Máté _ Rózsa Dani, Kóré Márk - Barcsai Beni - Orgovány Ricsi, Barta Zsombi összeállításban kezdtünk, majd a szünet után: Váradi Adrián, Belecz Bálint, Révész Máté és Szilva Máté is szerephez jutott.
Az első félidőben kicsit csikorgott a játékunk, tekintettel a sok pontatlan átadásra, de lehetőségeink így is voltak, de összességében teljesen kiegyenlített volt a félidő.
Szünet után fokozatosan fölénybe kerültünk, köszönhetően a gördülékenyebb játékunknak, és végül ez gólokban is megmutatkozott.
A csapatot dicséret illeti az fegyelmezett akarásáért és egységéért. Fejlődnünk kell még a pontosságban, helyezkedésekben és a taktikai fegyelemben mindenképpen.

2 - 3

A szombati teremtorna keret, kiegészítve Hetényi Mátéval és Révész Mátéval, kezdte a mérkőzést havas és csúszós pályán.

A Nagy Marci, Bokotey Gabi kapus,
Vo Tien Dung, Garamvölgyi Hunor, Hetényi Máté védők,
Kóré Márk, Révész Máté középpályás,
Orgovány Ricsi, Barta Zsombor, Szilva Máté volt az összeállítás, ez nem biztosított cserét, csak a kapuban.

Nagy dicséret illeti a fiúkat, mert az előző nappal a lábukban csere nélkül végig harcolták a mérkőzést és még több gólszerzési lehetőségünk is volt. Mindenki megtette a magáét, jó volt látni az akaratot.

Sajnos a sérülések, betegségek miatt nagyon hiányosan tudtunk
kiállni, és a kijelölt játékosok közül Mendi Nikolasz már el sem tudott jönni.
Molnár Norbi pedig egy mérkőzés után már nem tudott játszani, így a
Nagy Marci, Bokotey Gabi kapusok, Garamvölgyi Hunor, Vo Tien Dung, Kóré Márk, Barta Zsombor, Orgovány Ricsi, Szilva Máté, Molnár Norbi kerettel vágtunk neki a mérkőzéseknek.

A RAFC elleni győzelem után nagy csatában, kitűnő harci szellemben sikerült legyőzni a Mogyoród FC-t. Ezután következett az Újpesti Hali elleni meccs, amelyet ha sikerül megnyerni már a második helyre megvolt az esélyünk.
Sajnos nem tudtuk megismételni az előző mérkőzéseken mutatott teljesítményt, nagyon statikusan és sok védekezési hibával játszottunk, így ellenfelünk 3:2 arányban győzött.
Az ezt követő, a későbbi győztes FC Budapest ellen már elég szétesően játszottunk, érvényesült az ellenfél nagyobb tudása.
Végül az egymás elleni eredmény miatt a győztes FC Budapest, a második Mogyoród FC és a harmadik Újpesti Haladás mögött a negyedik helyen végeztünk.
Jelen helyzetünkben nagyon tanulságos volt a torna, rávilágított a javítani valókra. A csapatból külön díjban részesült a Mogyoród FC elleni győzelemben kiemelkedőt nyújtó Barta Zsombi.

2018.01.29.
REAC SISE - BVSC
1 - 4

Harmadik mérkőzésünket is lejátszottuk.
Sajnos a sok hiányzó miatt szűkös keret jelent meg, de a január
célja a közel egységes játékpercek biztosítása, így most többen tudtak több időt tölteni a pályán.
Tanulságos és hasznos mérkőzés volt. Ellenfelünk harcos és agresszív játékmódja láthatólag nem ízlett a csapatnak, nem is tudta azt átvenni. Védekezésünk összességében fegyelmezetlen volt, helyezkedési hibák, ütemkésések voltak láthatóak.
Technikailag megint sok hibával játszottunk, az átvételek és passzok
nagy hibaszázalékkal történtek. Ismét több gyenge egyéni teljesítmény is volt, és láthatólag nem találjuk a hazai dominanciához vezető utat, a hatékony támadó játékunkat.
A heti edzésmunkában pont a szoros figyelem hiányosságai kerültek felszínre, ez visszaköszönt a mérkőzésen is.
Helyezésünk javítása sokkal nagyobb akaratot és lelkesedést igényel.

Végeredmény: 1 : 4

Megnézem a mérkőzésről készült felvételt >>>

2018.01.22.

Az éjszakai hóesés ellenére komoly szülői segítséggel sikerült megtisztítani a pályát és sor kerülhetett a mérkőzésre a Mogyoród FC ellen.

Második felkészülési mérkőzésünkön sajnos sok technikai hibával játszottunk és sok párharcot is veszítettünk, és bár a hozzáállás rendben volt, néhányan tudásuk alatt teljesítettek.
Összességében az ellenfél nagy erőbedobásra kényszerített minket és végül 3:2-re győzött.

Ismét jelzést kaptunk a javítandókról, támadásban és helyezkedésben egyaránt. Tovább kell bővítenünk a taktikai ismeretünket és technikai szintünket.