Támogatóink és partnereink

Edző

BOZSIK PROGRAM

A BOZSIK TORNÁN RÉSZTVEVŐ CSAPATOK:

BLSZ FUTSAL U11

3 - 3 (2 - 2)

KÁTAI SZABOLCS   NÉMETH SÁMUEL   SZABÓ MARCELL

Jegyzőkönyv>>>

Csapatunk megkezdte a futsal idényt a hétvégén. Kispesten gyűltek az 1.fordulóban össze a csapatok ahol a Rubeola Csömör és a Dunakeszi futsal csapata várt ránk. A csapat mindkét mérkőzésen 1 pontot gyűjtött a kilátogatók pedig futball élménnyel gazdagodhattak mivel a csapatok 2 nagyon jó iramú szórakoztató döntetlennel ajándékoztak meg minket.

"A két döntetlen ellenére elégedett vagyok a csapattal és a mutatott játékkal. Lesz ez még jobb is."

2018.09.24.
Beszámoló

Csapatunk egy 3 csapatos kis tornára lett meghívva a Vasas pályára a Dunakanyar csapatával egyetemben mivel a hazaiak kíváncsiak voltak a csapatunk összetételére idén is. A hazai csapatban ott volt két korábbi játékosunk Dudu és Des is. Első mérkőzést a hazai csapat ellen játszottunk ahol az első 10 percben vezettünk is majd a Vasas gardája kerekedett felül és törte át a jó védekezésünket. Végeredmény 6-2

A Dunakanyar ellen végig dominálva focizott együttesünk és ennek eredménye lett hogy diadalmaskodtunk 11-1-re.
A jó játék meghozta 3 játékosunknak az elismerést mivel a Vasas vezetői a mérkőzést követően meghívták őket a korosztály edzésére a következő héten.

2018.09.23.
Beszámoló

Újabb hétvége újabb Bozsik mondhatnánk különbség csak annyi hogy a csapat 2 Bozsikon is szerepelt egyszerre illetve a régiós Bozsik alkalmával egy a 2009-esekkel kevert csapat is volt. A Kise által megrendezett tornán Turi Péter irányította a csapatot és kicsit döcögős kezdet után a hazaiak ellen, a csapat jól belelendült a mérkőzések sorozatába.
A torna legjobbja Németh Sámuel lett.

A másik torna az UTE szervezésében került megrendezésre és elég elszomorítóra sikeredett. Reméljük lesz ez még jobb is. A délelőtti Bozsikon Károly József bizonyult a legjobbnak kapus teljesítménye miatt. Délután pedig Juhász Bulcsú vitte a prímet jó játékkal.

2018.09.16.
Beszámoló

A kiemelt C jelű Bozsik mellett megkezdődött a régiós Bozsik is ahol az UTE, a II. kerület, a BVSC és a Gerrzo Vasas csapataival mérkőztünk meg. A csapat felforgatott összetételben felemás meccseket játszott. A tornán felavattunk 4 új játékost is ahol most a legjobb Kárász Berdi lett, gólérzékeny teljesítménye miatt.

2018.09.09.
Beszámoló

Sorra került az első Bozsik torna is ami az eddigiekhez eltérően utazós volt mivel Hatvanban rendezték. Az idei tornákon a hazai csapat mellett még a Balassagyarmat és a Kise illetve a Sándor Károly Akadémia szerepel. Az utazás nem okozott gondot a srácoknál,hiszen parádés játékkal szórakoztatták a kilátogató szülőket és MLSZ-es kollégákat.
A torna legjobbja Kátai Szabolcs lett.

2018.09.09.
Beszámoló

Csapatunk Augusztus 13án elkezdte az edzéseket es a felkészülést az előttünk álló szezonra ennek érdekében ha már beköszöntött az ősz és előkerült minden játékos a suli kezdésre akkor már játszottunk egyet a Szentendrei Dunakanyar csapatával. Szórakoztató gólgazdag 8-8-as mérkőzést hozott az összecsapás.