A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.
Széchenyi tér 8-10
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!

Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.

2018.05.22.

Nagyszerű, lelkes játékkal 26-22-re győzedelmeskedett az     NB II-es felnőtt női kézilabda csapatunk a tabella 9. helyén álló Solymár együttese felett.

Gratulálunk a sikerhez!

Hajrá REAC!

Kasperkiewicz Gábor

2018.03.10.
Dorog - REAC SISE

Március 10-én elérkezett az NB II-es bajnokság 15. fordulója a REAC számára. A tabella második helyét elfoglaló Dorog otthonába utazott csapatunk. Sajnos nem tudtunk teljes kerettel utazni, mivel több játékosunk sérülés, betegség és különböző családi okok miatt kénytelen volt kihagyni ezt a fordulót. A mérkőzés az ellenfél kapusának védéseivel kezdődött, nálunk a védelem kevésbé állt össze. Ez az eredményen is meglátszott (8-4 11 perc után).
Ezután egy időkéréssel próbálta edzőnk felrázni a csapatot, illetve védekezésben is változtattunk. Ennek meg is lett az eredménye, mivel hamar sikerült felzárkózni a Doroghoz köszönhetően a nagy hatékonysággal védett közép-távoli lövéseknek. A félidő hajrájáig ezután felváltva estek a gólok (10-8). A félidei hajrában sajnos az ellenfél új lendületet kapott és négyszer is eredményesek tudtak lenni rövid időn belül (14-8). A különbség ezután jelentősen nem változott, így a félidőben az eredményjelző ötgólos hazai vezetést mutatott (16-11).
A második félidőre fejben is elfogytunk kicsit, így a két csapat közti tudásbeli különbség talán a vártnál jobban megmutatkozott. Ugyan 1-1 kisebb periódusokban egyenlő ellenfelei tudtunk lenni a Dorognak, de sajnos érdemben nem tudtuk a dolgukat megnehezíteni. Összességében kijelenthető, hogy megérdemelten nyert a házigazda. Ugyanakkor nem szomorkodhatunk, mivel nagy feladatok várnak még ránk.

Ifi csapatunk is vereséget szenvedett sajnos, ennek ellenére itt sincs semmi ok a szomorkodásra, mivel többen most játszották a csapatból életük első tétmérkőzését.

2018.03.04.
REAC SISE - Salgótarjáni Strandépítők KC

A hétvégén játszották a tavaszi idény második fordulóját a női NB II. és NB III. ifi korosztályban. Mindkét csapatunk ( felnőtt és ifi ) a Salgótarjáni Strandépítő KC csapatát fogadta Mogyoródon.

Az eredmény ellenére- 26-37 és 13-52- a képeken jól látható szép mozdulatok mutatják, hogy fiataljainkban van bőven tartalék.

Remélhetőleg hamar bele erősödnek a csoportjukba.