A REAC Sportiskola SE szakmai vezetése elindítja a játékosok egyéni képzését.
Széchenyi tér 8-10
Budai II László Stadion első emeleti sportirodában.

A REAC SISE labdarúgó szakosztálya felvételt hirdet a labdarúgást szerető fiataloknak!

Várjuk mindazon labdarúgók jelentkezését, akik
  szeretnék megmérettetni magukat az MLSZ Országos bajnokságaiban szereplő csapatainkban, akik szakképzett edzők vezetésével, baráti légkörben szeretnének magasabb szinten fejlődni.
Együttműködési szerződéssel rendelkezünk a Kovács Pál Gimnáziummal és a Czabán Samu Általános Iskolával.
Továbbtanulási lehetőséget tudunk biztosítani.
2012-es évben három 20x40-es méretű és egy villanyfényes nagyméretű műfüves pályával gazdagodott az egyesületünk. Így már korszerű körülmények között tudnak sportolni  a nálunk futballozni szerető játékosok.

V. Dobrián Géza teremmagasugró verseny

Patinszki Andrea vezetésével 19 fős atléta csapat vett részt az V. Dobrián Géza terem magasugró versenyen Zamárdiban.

Fiatal atlétáink kitűnő versenyzéssel, sok egyéni csúccsal zárták a színvonalas versenyt.

A sok szép eredmény közül kiemelkednek az alábbi korosztályos dobogós eredményt elért versenyzők:

I. helyezés

Molnár Emese, Szentesi Bálint

II.  helyezés

Sík István, Tenesfalvi Máté, Kovács Fédra, Boza Sára, Kovács Benedek

III.  helyezés

Marcha Attila, Nagy Petra

Az elért eredményekhez, egyéni csúcsokhoz ezúton is gratulálunk!

helyezést szerezte meg.

A verseny másik REAC-os indulója Farkas Ádám, kemény versenyzéssel 60 méteren és 200 méteren is a középmezőnyben végzett!

2018.02.18.
  Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Magyarország Fedettpályás Atlétikai Bajnokságán Szirbucz Andrea a REAC SISE atlétája kitűnő versenyzéssel az értékes VII. helyezést szerezte meg hármasugrásban.

Gratulálunk az eredményedhez Andi!

Hajrá REAC SISE! Hajrá atléták!

2018.01.21.
  Elkezdődött az atlétikai idény

Lipták Aliz, fiatal atlétánk - egy év kihagyás után- fedettpályás egyéni csúccsal kezdte az évet.

Liza szombaton a Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnokságon kitűnő versenyzéssel a VI. helyet szerezte meg a felnőttek között, 200 méteres síkfutásban.
  Szép volt Lizi!

2018.01.11.
  Újra a kerület színeiben

A 2017-es év Masters Európa Bajnokság hármasugró bajnoka visszatért a gyökerekhez.
A sokszoros válogatott atléta, Szirbucz Andrea 27 év után újra a XV kerület atlétikai életét erősíti, immáron a REAC versenyzőjeként. Andrea a pályafutását a kerületi Testvériségben kezdte, később az Újpesti Dózsához, majd az UTE-hoz , végül pedig a KSI SE –hez igazolt, most pedig a REAC tudhatja őt sportolói sorában.

Az Országos Bajnokságokon rendszeresen döntős helyezést elérő atléta a korábbi Masters érmei mellé az elmúlt évben arany éremmell koronázta meg pályafutását a Dániai Aarhusban.

Gratulálunk eredményeihez és sok sikert kívánunk az idei verseny évadhoz.

Hajrá REAC!

2017.03.03.
  Beszámoló

Atlétáink február utolsó hétvégéjén teremmagasugró versenyen vettek részt Zamárdiban. Igen szép számmal voltunk jelen, hiszen 11 gyermek és serdülő fiatal képviselte egyesületünket a Balaton parti városban. Atlétáink remekül teljesítettek, 5 dobogós helyezést szereztek, és sok egyéni csúcs is született, amihez ezúton is gratulálunk nekik!